як вибрати природний макіяж для вас

Голлівудські знаменитості може бути оманливим. Ви можете думати, що у них є природно сяючої шкіри, але це насправді все про вибір правильного макіяжу тіні. Маючи природний макіяж, що більшість людей прагнуть до нині. Мало того, що вони не схожі на клоунів досить більше, але їх реальні риси посилюються цими.

Для досягнення більш природний вигляд, ви повинні мати на увазі, що ви повинні триматися ближче до власної тіні шкіри. Сума, яку ви будете використовувати, звичайно, залежить від вашого власного стилю і де ви будете використовувати його також. Найважче макіяж необхідний, якщо ви підете в ніч подія. Але денної сторони повинні мати тільки світлі відтінки, так як природне світло був би вже дати поштовх для вашого фасаду.
При виборі консілера, макіяж, має бути, спробувати отримати той, який знаходиться в жовті тони. Вона дозволяє приховати недоліки без посилення кольору. В результаті, ваша шкіра буде мати свій природний вигляд, що ви прагнете.

Тим часом, якщо ви будете миритися основу, стежити за тим, що вона буде відповідати тону вашої шкіри. До того часу, ви застосували його на вашому обличчі, здавалося б, як ви носите без макіяжу взагалі. Ідеальний природний макіяж для тих, які мають темні коричневі тони для шкіри середнього до темного відтінків.

Бежевий, золотий, коричневий і деякі з земляних тонів, що можуть застосовуватися на ваших очах. Що стосується туші, ви можете вибрати для використання темно-сірого кольору, щоб очі більш драматичний погляд.

З іншого боку, якщо у вас виникли насилу вибираючи правильний відтінок для рум’ян, намагаються здійснити, принаймні годину. Погляньте на ваші щоки і пам’ятаю, як це червоне після вироблення. Отримати рум’яна, які майже того ж відтінку або близько до цього.