п’ять порад з сліпучо білі зуби

Чи не Ваші зуби вже не яскраво-білі були раніше? Ви шукаєте продукт, щоб відбілити зуби, але не впевнений, що ви можете зробити в домашніх умовах, які принесуть вам біліше зуби швидко?

Є багато варіантів для відбілювання зубів продукти, деякі з найбільш популярних є ті, які можна було через стоматолога. Але стоматолог варіанти коштують дорого, брудно і незручно. Ви можете запитати, якщо є все, що ви можете зробити вдома, щоб відбілити зуби за своїм розсудом.

Є, насправді, багато варіантів для домашнього відбілювання зубів. Нижче наведено п’ять домашніх порад для отримання сліпучо білі зуби.

1. Перейти старої школи.

Протягом багатьох років до появи зуба відбілюючих зубних паст, люди покладалися на кухні скоби, щоб тримати їх зуби білими. Два з найбільш поширеними є випічки соди і перекису водню.

Деякі люди вважають за краще використовувати тільки випічки соди, додаючи деякі на зубну щітку і чистити зуби з ним. Вам радять не ковтати суміш, яка результати, але, швидше, добре промити після чищення зубів. Можна також посипати випічки соди на зубну щітку, а потім додати трохи перекису водню до нього і щітка з цим. Це не має приємний смак, і ви хочете, щоб потім добре промити, але багато людей клянуться цим методом.

2. Спробуйте лимонний сік

Багато дівчат використовували лимонний сік прямо на своїх волоссі, щоб відбілити її, і той же метод можна застосувати до вашої зубів. Хоча це, як правило, розглядається як успішний метод, будьте обережні зловживати його як лимонний сік може бути кислою, щоб зуби і можуть завдати шкоди емалі.

Ті, хто використовує лимонний сік часто використовують сік свіжого лимона, а не сік з бідона. Просто видавити трохи лимонного соку на зубну щітку і чистити зуби.

Лимонного соку п’явок деякі з кальцію з зубів, що призводить до їх виглядають більш світлими (кальцій те, що дає зуби не зовсім білий колір). Але оскільки кальцій є однією з основних причин здорових зубів, видалення кальцію не є ідеальним методом.

Більшість експертів рекомендують використовувати лимонний сік тільки в зв’язку з потребами відбілювання (партії або спеціальні заходи, наприклад), так як втрата кальцію може послабити зуби і лимонний сік також може послабити емаль і навіть сприяти розвитку карієсу.

3. полуниці.

Цей метод простий, але незвичайний. Багато людей мають багато удачі відбілювання зубів за допомогою свіжою полуницею.
При використанні цього методу, ви просто руб свіжою полуницею на поверхні зубів. Коли ви зробите це, ви могли б, ймовірно, бачити ваші зуби відбілити значно прямо перед вашими очима. Вважається, що полуниця допомагає майже “лущитися” верхній шар забарвлених емаллю, завдяки текстуру полуниці. Кислотний характер полуниці також допоможе з відбілювання.

Як і лимонний сік, полуниця не повинна використовуватися в довгостроковій перспективі. Він може бути шкідливо для емалі протягом довгого часу, і так має бути використаний тільки на нерегулярній основі термінової допомоги.

Багато, хто підтримує цей метод також рекомендується чистити зуби відразу після використання полуниці. Це допомагає видалити деякі з природних цукрів на поверхні зуба відразу.

4. Лік свої погані звички

Так от, ми не засуджуємо, тут, але вважаю, що ваші звички можуть безпосередньо впливати на вигляд і здоров’я Ваших зубів. Якщо ви курите, кинути палити. Якщо ви п’єте багато чорного чаю, зробити перехід на зелений або трав’яний чай. Скоротіть кави.

Ви не могли б бачити результати відразу як ви могли б з деякими з цих інших методів, але ви побачите різницю в колір ваших зубів, якщо ви зупините звички, які створюють і пожовклі зуби потемніли.

5. Використовуйте будинку відбілювання зубів продукт.

Це один із найпопулярніших сьогодні методів для відбілювання ваші власні зуби в домашніх умовах. Ви можете купити комплект і просто слідувати вказівкам, щоб отримати біліше посмішку.

Для тих, хто не вирішили скористатися лимонним соком, полуницю або інші методи, які можуть пошкодити емаль – або, хто хоче використовувати метод, який може бути використаний на регулярній основі без шкоди – за допомогою набору домашнього відбілювання може бути ідеальним рішенням.

Переконайтеся, однак, що, перш ніж вибрати продукт будинку, ви прочитали інструкції та попередження ретельно. Подивіться, якщо продукт має хороші відгуки і, що вона відповідає вашому бюджету. Маючи яскраву посмішку можна було кількома способами, якщо ви готові експериментувати і пробувати нові речі.