п’ять важливих речей, щоб шукати в пластичний хірург

Прийняття рішення, щоб зробити пластичну операцію не один, що слід сприймати легковажно. Пластична хірургія несе багато ризиків з ним, і єдиний спосіб, щоб мінімізувати ці ризики, щоб найняти кращого пластичного хірурга. Є багато речей, які потрібно розглянути, перш ніж лягти на операцію з пластичним хірургом. Він мудрий, щоб зустрітися з кількома пластичних хірургів, щоб переконатися, що ви наймаєте кращих. У той час як консалтингова з потенційними пластичних хірургів використовувати цей список, щоб забезпечити вам знайти правильний хірурга для виконання процедури.

5. Відстань не повинна бути вашим головним завданням при виборі пластичного хірурга, але це має бути прийнято до уваги. Залежно від типу пластичної хірургії у вас виникли, можливо, буде потрібно кілька наступних відвідувань, і ви хочете, щоб переконатися, що поїздка не надто довго, якщо у вас виникли інвазивної процедурою пластичної хірургії. Запитайте свого пластичного хірурга, скільки наступні візити необхідні для вашої процедури і дізнатися інтервали цих подальших заходів.

4. Фінансування ще один важливий аспект пов’язаний з виборі пластичного хірурга. Якщо ви не можете дозволити собі пластичну операцію, шукає пластичний хірург не має сенсу. Багато пластичні хірурги запропонує фінансування процедури, які вони виконують. Запитайте про види фінансування, які вони пропонують, і які інші способи оплати вони приймають.

3. Сумісність Слід також враховувати, коли ви обираєте пластичного хірурга. Важливо, щоб ви відчували себе комфортно з вашим пластичним хірургом. Важливо, щоб речі все гладко, що ви відчували себе комфортно розмовляти з вашим хірургом.

2. Досвід ще одна якість, Ваш пластичний хірург повинен володіти. Ви хочете знати, що ваш хірург виконав процедуру у вас виникли багато разів. Крім цього, ви хочете знати, що результати цих процедур були сприятливими. Запитайте для фотографій і напрямки попередніх хворих, які перенесли Таким же чином ви розглядаєте.

1. Кваліфікації повинні бути у верхній частині списку, коли знайти пластичного хірурга. Переконайтеся в тому, що пластичний хірург ви обираєте, рада сертифікованих. Вони повинні бути сертифікованим для пластичної хірургії не тільки загальної хірургії. Попросіть, щоб побачити копії своїх сертифікатів і перевірити з дошки, щоб перевірити їх.