природні перуки шнурка

вискубувати лінії росту волосся

Волосяного покриву повний шнурок wigis характерною ознакою з перуки чи ні. Весь сенс перуку шнурка для створення природного росту волосся. На жаль, деякі виробники додають занадто багато волосся в волосся. Це дає перуку неприродний вигляд натурального волосся, прогресує в щільності. У вас є два варіанти.

Перший варіант, це піти в професійний виробник перуку шнурка або магазин, щоб мати щільність змінений на перуку людського волосся шнурка. Вони будуть мати можливість налаштувати щільність стільки, скільки вони можуть, щоб вже створено повний перуку шнурка. Це буде досить дорого, але ви будете в кінцевому підсумку з кращими результатами. Якщо ви будете в кінцевому підсумку платити за зміну стільки, скільки ви зробили перуку, серйозно розглянути другий варіант.
У самоті власного будинку, ви можете вискубувати лінії волосся до необхідної щільності. По-перше, чистити тому все волосся в перуку шнурка і введений в хвіст.

Це дозволить вам побачити лінії росту волосся краще без додаткових волосся на шляху. Ви можете почати вищипування пасмо на пасмо в самій першому рядку мережива. Ви хочете, щоб вискубувати чергуються рядами, так що ви не більше ніж зривати один розділ. Кожен раз в той час, переконайтеся, щоб приміряти на себе перуку, щоб побачити, якщо щільність не потрібного рівня чи ні. Краще не поспішайте, рухайтеся повільно і перевірити ваші успіхи, ніж за вискубувати. Як тільки волосся видалені, ви не можете замінити його на свій власний.

мити з яблучним оцтом

Синтетичні перуки шнурка як правило, мають блиск, який попереджає всіх, що це перука. Це полоскання відмінний варіант для людини або синтетичні перуки шнурка. Яблучний оцет буде позбутися від блиску, пом’якшити волосся і ніжне очищення. Просто додайте 1 столову ложку на 1 склянку води, що ви миєте перуку шнурка дюйма Якщо ви мити перуку в миску, яка містить 8 склянки води, додати 8 столових ложок яблучного оцту.
Чому б не регулярні оцту? Кислотність в оцті допомагає зламати бруду стайлінгу в перуці. Тим не менш, це не пом’якшити волосся. Природну кислотність і ферментів з яблук пом’якшить волосся і позбутися від блиску на вашому повний перуку шнурка.

пензлі для випічки соди

Після того як ви висушити перуку шнурка, почистити його з легким обприскуванням випічки соди. Випічки соди діє так само, як яблучний оцет шляхом зменшення блиску. Покладіть чайну ложку соди випічки на щітки і крізь мереживо перуки. Переконайтеся, щоб рівномірно і ретельно розчесати перуку шнурка. Це дозволить блиск такий же все навколо.

Випічки соди також відмінний спосіб швидко позбутися від блиску від вашої повний перуку шнурка, коли ви знаходитесь в дорозі. Розпилив занадто багато блиску перуку? Забули мити перуку шнурка, а тепер вже занадто пізно? Просто щіткою через с випічки соди для швидкого і ефективного результату.