повний шнурок і мережива перед перуки – Як видалити, не пошкодивши шкіру і шиньйон

зміст:

* Помилок люди роблять при знятті їх перуки шнурка
* Що потрібно, щоб видалити ваш перуку шнурка
* Кроки 1 – 5 ‘Як видалити фронту шнурка / повний перуку шнурка’
* Плюси і мінуси алкоголю і масляній основі для видалення клею перуку шнурка
* Корисна порада для видалення слідів клею з перуки шнурка – дзеркало!
* Що робити, якщо у вас чутлива шкіра – шкірна проба

Якщо ви пішли в рахунок закупівлі, що є Rolls Royce перук, перед мережива або повний перуку шнурка, ви не хочете ризикувати губить його з недбалим видалення. Для забезпечення вашого перуки витримує випробування часом і окупається за збережені поїздки в перукарню, витратити кілька хвилин після кожного використання, щоб переконатися, що ви вилучили і зберігати перуку шнурка належним чином. Ваша шкіра буде дякувати вас за це пізніше теж!

Помилок, які люди роблять, коли їх видалення перуки шнурка

1. Тягова перуку шнурка з ходу головою

Однією з головних помилки роблять люди при видаленні мережива перед перуки це форсувати процес, забуваючи видалення бризок і лущення волосся шматок прямо з їх голови, якщо перуку починає підніматися. У перуку фронту шнурка закріплений на фронті з клеєм (і в разі повного перуки шнурка, навколо його всьому колу), клей повинен бути видалений обережно і від шкіри і перуку, щоб уникнути пошкодження як і забезпечити всі клей повністю видалено готова до наступного додатком. Виходячи з клею на перуку може запобігти адгезію наступного разу і може призвести до пошкодження мережива шва.

2. Використання абразивних матеріалів, щоб застосувати для видалення клею і терти занадто багато

Іншою поширеною помилкою є використання абразивних матеріалів застосовувати для видалення клею, такі як ватою або паперовими рушниками. Обидва цих матеріалів може пошкодити тонкі мережива окантовка перуку фронту шнурка, а також бути недобрим до шкіри через назад і вперед тертя руху.

Як видалити свій перед мережива або повний перуку шнурка, не пошкоджуючи ваш перуку або шиньйон

Вам знадобиться:

* Для видалення клею
* Ватні палички (ватні палички) або маленьку м’яку кисть
* Мило і вода
* Перука стояти
* Дзеркало
* Волосся кліпи (великі)

Крок 1

Кліп перед мережива або повний перуку шнурка волосся з обличчя і закріпіть на маківці. Це повинно дати вам ясне уявлення про мереживі шва і переконайтеся, що для видалення клею не увійде в контакт з перукою волосся.

Крок 2

Застосовують для видалення клею. Існують два типи видалення клею:

* На спиртовій основі
* Масляної основі

На основі спирту для видалення клею

Переваги спиртовій основі для видалення є те, що вони швидко діють і не залишають слідів на шкірі або шиньйон. Вони, однак, повинні застосовуватися з використанням ватним тампоном (Q-Tip) або маленьку м’яку кисть (наприклад, клей пензлем), оскільки вони не можуть бути розпорошені у бік обличчя. Алкоголь також швидко випаровується, тому деякі люди руб занадто строго відокремити плівку перед спиртовій основі для видалення немає. Вона також може бути проблематично для людей з чутливою шкірою, оскільки це може висушити шкіру і викликати роздратування.

Опустіть ватний тампон в клей для видалення перуку шнурка і поширюються на всі мереживо шов по краю. Залиште на кілька хвилин, поки шва помітна не починає лущитися від особи саме по собі. Коли це застосовно більш видалення клею вздовж нижньої сторони шва. Роботу обережно, щоб переконатися, що всі краї покриті.

Масляні перуку шнурка для видалення клею

Якщо у вас чутлива шкіра на масляній основі для видалення клею рекомендується, оскільки вони є не подразнює шкіру і може бути використана для видалення клею з перукою, шкіри та інших частин тіла. Олія для видалення клею, як C22 (приємне, швидкодіючі, цитрусові запашні видалення) можна залишити на шкірі або волоссі П’єса для замочування більш наполегливою клеїв. На відміну від спиртовій основі для видалення клею, вони не випаровуються або сухим з ​​шкіри. Вони представлені також у формі спрею, щоб ви просто спрей уздовж шва перуку фронту шнурка, як протистояти застосуванні з ватним тампоном і зроби, як було описано вище.

Як тільки клей перуки шнурка успішно видалено, на масляній основі для видалення повинні бути повністю змиті шкіри за допомогою мила та води і від частини волосся використовуючи шампунь і воду. Маслянистий залишок може порушити їх нормальну адгезію перуку наступного разу.

Крок 3

Коли клей для видалення була можливість працювати (згідно інструкції виробника) Акуратно відокремте мереживо шов від особи робочих методично з одного боку на іншу.

Крок 4

Коли шви перуку шнурка повністю від особи, зняти перуку з голови і покласти на ваш перуку стенд для легкого обслуговування і зберігати свою форму.

Крок 5

Очистити обличчя для видалення слідів клею і видалення клею. Що робити, якщо у вас чутлива шкіра, шкірний тест.
Як і для фарбування волосся, що це гарна ідея, щоб перевірити свою шкіру на чутливість до клею або видалення перед їх використанням. Ви можете зробити це, нанести невелику кількість на внутрішню одному зап’ясті, що охоплюють в прозору пластикову плівку (плівку добре) протягом 24-48г. Якщо алергічна реакція видалити клей або клей для видалення і негайно зверніться до лікаря.