отримаєте вашу ліпосакції зроблено в смарт-шляху

Багато людей стурбовані ділянок жиру, який просто не зрушиться з місця. Вони можуть бути завзятим горіхи здоров’я, які здійснюють на регулярній основі, подорожуючи пішки, біг, підняття важких і ще грудки і шишки зберігаються. Найбільш поширені області, як правило, руки, животи, стегна, любов ручки, навіть шиї.

Опуклостями непривабливий і, здається впертим і несправедливо. Що людині робити? Одна з відповідей: Смарт Lipo. Цей спосіб є мінімально інвазивним і на передньому краї технологічних досягнень.

Інтелектуальна система лазерної ліпосакції фактично розплавляє жир, який дозволяє пластичного хірурга, щоб видалити його через невеликі розрізи. Це набагато простіше, ніж старий метод відсмоктування жиру. Крім того, набагато легше виправити.

Як це працює?
Лікар вводить крихітні трубки називається канюля, яка містить волоконний лазер, у завдання ділянку шкіри. Він рухався під час перемикання жирові клітини, примушуючи їх перетворюватися на рідину і готові, щоб осушити. Це також робить позитивний вплив на підтяжки шкіри речовини, званого колагену.

Процес ущільнення навіть кровоносні судини в той же час. Все це робиться під місцевою анестезією, а не загальним, тому що це мінімально інвазивної. Це робиться на амбулаторної основі, що означає, що немає ніякої нічний госпіталізації потрібно.

Час відновлення відносно короткий дозволяють середньому пацієнт може повернутися до роботи протягом декількох днів. Пов’язки видаляються приблизно через два тижні.

Якщо це схоже на процедуру, якої було б цікаво, записатися на прийом для первісної консультації з пластичним хірургом, досвід у цьому конкретному методі. Ідеальний кандидат для смарт-Lipo повинні мати здорового способу життя з гарною дієти і тренування. Вони повинні бути не більше 25 фунтів за ідеальної ваги і бути стурбовані локалізованих жирових областей, які не відповіли на прогулянку.

Це гарна ідея, щоб подивитися до і після фотографії, щоб побачити, який тип результатів може бути можливим для вашого індивідуального типу тіла після Смарт Lipo. Візьміть з собою список питань, якщо лікар у це перше побачення і бути готовим поділитися своїми історіями здоров’я сім’ї в той же час. Це може бути лише кілька тижнів, перш ніж ви тонкий і опуклість без статурою ви, якого заслуговуєте.