методи для збереження чутливості сосків під час операції на молочній залозі

Втрата чутливості соска є однією із загальних проблем жінки висловлюють при розгляді косметичної хірургії грудей. Якої скоротилися хірургії наступних відчуттів може бути дуже розчаровує жінок, але сучасні хірургічні методи можуть допомогти звести до мінімуму ризик втрати відчуття соска.

Анатомія відчуття соска

Всі відчуття засноване на нерв зв’язку, і, зокрема, певний набір нервів званий четвертий міжреберні гілки нерва забезпечує відчуття до соска. Ці нерви проходять від грудної клітини до соска і якщо будь-який з них порвані або пошкоджені – або, якщо їх кровопостачання обрізається – результат може бути зменшена відчуття соска.

Хірурги повинні використовувати обережно методи для того, щоб не пошкодити гілки цього нерва і сприяти загоєнню і чутливості соска. Залежно від конкретного типу операції на грудях виконується, деякі методи краще при збереженні нервів, ніж інші. Нижче наведено кілька випадків, в яких постійна втрата відчуття можуть виникнути, а також методів хірурги можуть використовувати, щоб допомогти зберегти почуття.

з збільшення грудей

З збільшення грудей, нерви нижче соска зазвичай не скоротити, але можуть бути пошкоджені або розтягується, коли хірург маневри імплант в грудях. Це особливо вірно в тих випадках, коли великі грудні імплантати використовуються. У той час як є деякі дискусії про розташування розрізу і імплантату, що впливають післяопераційної чутливості соска, найсильніші докази підтверджують розмір імплантанта як основний визначальний фактор у відчутті втрати.

По суті, тим більше імплантат поміщається в нагрудну кишеню, тим більше тиск, що імплантат ставить на нерви і тканини в цій кишені. Якщо існує великий імплантат і менший нагрудної кишені, ризик ще більше.
Там був також доказів того, що розміщення грудних імплантатів під грудний м’яз зберігає відчуття більш субгландулярно розміщення. Це може бути тому, коли імплантат під м’яз, вона поміщає менший тиск на четвертому міжреберні гілки нерва. Вибір середнього розміру імплантату та розміщення імплантату під м’яз, може допомогти зменшити ризик втрати відчуття.

з зменшення грудей

На відміну збільшення грудей, зменшення грудей несе значно більший ризик для знизився сосок відчуття. Це тому, що нерви, можливо, повинні бути скорочені, щоб у достатній видалити досить тканини молочної залози. У більш крайніх випадках, пластичний хірург може знадобитися видалити соска повністю, щоб змінити її. Називаються вільними трансплантат соска, цей метод дозволяє хірургові видаляти більше тканини, але воно розриває кровопостачання і нерви, майже гарантує втрату чутливості сосків.

Більш поширеним методом ніжки зменшенню грудей в Сіетлі є набагато кращим способом збереження чутливості сосків. Замість того, щоб повністю розриву ніпель з нервів і навколишні тканини, хірург залишить соска приєднана до частини тканини називають “ніжки”, який містить молочні протоки, нерви і кровопостачання. Тому що нерви залишаються недоторканими, це набагато менш імовірно, що пацієнти будуть постійно і повністю втрачаєш відчуття.

з підтяжка грудей

Груди ліфти часто дуже схожі на зменшення грудей, в тому, що сосок, можливо, повинні бути переміщені, збільшуючи шанси на пошкодження нервів і розтягування. Деякі операції відокремити нервів, що вимагають місяців зцілення для нервів (сподіваюся) відновити і повернути відчуття. Як правило, більш драматичні ліфта і більше соска повинна бути переміщена, тим більше шансів у пацієнта втрата чутливості сосків. Тим не менш, у багатьох випадках, хірург може використовувати подібну техніку, щоб ніжки метод для підтримки нервів підключення до соски при виконанні підтяжки грудей.

що ви можете зробити

Всі операції грудей зазвичай призводить до тимчасової втрати відчуття, так як розрізи можуть пошкодити поверхню нерви. Тим не менше, ці нерви зазвичай ростуть назад, повертаючи відчуття протягом приблизно від 3 до 6 місяців в середньому.
Загалом, якщо ви турбуєтеся про чутливість сосків при розгляді операції на молочній залозі, обговорити ваші варіанти з вашим пластичним хірургом. Він або вона може повідомити вам про деяких методів, які можуть бути для вас.