зробити ідеальний димчастий очей

Отримання сексуальна, димчастий очей може бути легким і простим, і вони були навколо протягом століть. Вони насправді удосконалюватися в будь-який час і в будь-якому місці, так як макіяж не перестаратися, і це показує трохи таємничості і звернення до своєї зовнішності. У цій статті ви отримаєте гарні сексуальні димчастий погляд. Я люблю димні очі дивляться, вона робить все більш красивими і привабливими.

Smoky Eyes змусить вас виглядати більш красиво. Неважливо, що ваша форма очей є, це сексуальний макіяж очей не дивитиметься казкові на вашому обличчі. Новітня версія димчастих очей є мерехтливий фіолетовий з срібними або золотими акцентами і посилений відтінками чорного. Ви можете скласти самостійно, тому що це так легко і просто.

Ви повинні почати з допомогою темно-сірого відтінку, нейтральний колір бази за ваші повіки. Коль олівець добре олівець, який ви можете використовувати для нього, а потім звернути вздовж внутрішніх країв очей, по вашій лінії вій, а потім розмити, щоб зробити ефект більш м’яким. Щоб виглядати бездоганно і уникнути помилок, тримайте підборіддя і подивіться вниз в дзеркало, щоб отримати гарне уявлення про вашу лінії вій.

Не забудьте нанести самий темний колір уздовж вій. Потім проведіть пальцем, щоб змішати темний колір з середовищем кольору. І не забувайте використовувати туш для вій верхнього якості, щоб зробити ваш димчастий очей більш досконалим. Закінчиться керлінг ваші вії. Ви можете зберегти макіяж, дивлячись спекотним і сексуальним. Нанесіть базу перед нанесенням макіяжу, щоб уникнути витираючи свою базу.

Майте на увазі, щоб почистити вільні пігменту переливаються іржі-коричнева за кришки і у внутрішніх кутах. Це зробить ваше обличчя виглядати красиво. Ці поради вас мати гарні димчастий очей через кілька простих кроків. Є досить вигляд з димчастий очей.