зробити свій власний ванілі запашної спрей тіла

Ось економічний спосіб зробити саморобний спрей, який велику носити на вас, на вашому одязі або в якості швидкого освіжувачем повітря!

Склад:

3 столові ложки ванільного екстракту (може бути штучним або чистий як вам буде завгодно. Особисто я використовую для цього штучні, для мене це має більш сильний аромат, ніж чистий.)

1 чашка дистильованої воді (більш міцне-водопровідна вода йде набагато швидше, прогірклий)

1 чайну ложку спирту

напрямками:

Змішайте всі інгредієнти в пляшці з розпилювачем і струсіть. Після ванни або душу спрей по всьому тілу. Туман вашому одязі, якщо хочете. Ви будете пахнути ваніллю і так буде вашому одязі.

Хочете зробити спрей для вашої дочки також? Спробуйте замінити екстракт м’яти замість ванілі. Екстракт м’яти має більш сильний аромат так що ви можете використовувати менше. Почніть з 1/2 столової ложки. Додати в 1/2 столової ложки інтервалах, 3 столові ложки, у разі необхідності, поки ви не досягнете бажаного аромату.

Не забудьте зробити шкірний тест, щоб перевірити наявність алергічних реакцій. Нанесіть невелику кількість на внутрішню сторону передпліччя. Якщо почервоніння, свербіж або висипи, припиніть і не використовують.

Поекспериментуйте з іншими екстрактами теж. Використовуйте лимонний екстракт у наведеному вище рецепті, як освіжувач повітря в цитрусових свою комору або шафа.

Туман ваші штори і / або меблів з цим домашній спрей для дати вашій кімнаті аромат швидко забрати мене. Обов’язково перевірте на невеликій ділянці тканини будь-якого ви знаходитесь розпилення, щоб перевірити наявність знебарвлення питань.