знати, як вибрати стоматолога

Вибір стоматолога є одним з найбільш важливих аспектів в отриманні належної стоматологічної допомоги, що вам потрібно, і заслуговують. Знайти стоматолога, який зможе успішно керувати вашої загальної зубів може прокласти шлях до більш корисний досвід стоматологічного здоров’я на довгі роки – а також може гарантувати, що ви далекі від проблем із зубами та ускладнень, які також можуть чинити істотний вплив на загальний стан здоров’я.

Ряд факторів необхідно враховувати при виборі стоматолога. Важливо відзначити, що в той час як вартість лікування зубів і стоматологічна допомога повинна розглядатися, стоматологічна практика, яка пропонує найнижчий з найдешевших в умовах стоматологічного лікування, не обов’язково може бути кращим варіантом для вашого здоров’я зубів. Інші фактори, такі, як досвід стоматолога, освіта, особистість і загальний потенціал буде необхідно враховувати також і в пошуках, щоб знайти кращий стоматолог для ваших конкретних стоматологічних проблем зі здоров’ям. Майте на увазі, що ви набагато більше, ніж здоров’я ваших зубів тут поставлено на карту – і ви можете думати (більш ніж) двічі, перш ніж іти на стоматолога тільки тому, що він або вона пропонує найнижчі ціни стоматологічного лікування – і ваша усмішка ваше загальне здоров’я зубів залежатиме від цієї розумної і продуманої рішення!

буде для NHS або приватні стоматології?
При виборі стоматолога, у вас є можливість піти на стоматолога NHS, або той, хто має приватну практику стоматології. Взагалі кажучи, більшість приватних стоматології стоматологічної практики також пропонують NHS стоматологічного лікування, хоча ви повинні будете перевірити цю інформацію з обраним вами стоматології практиці заздалегідь, щоб мати можливість приймати оптимальні рішення щодо вашої стоматологічної допомоги. Стоматологи повинні пропонувати свої загальні обробки лікування зубів для пацієнтів, які зареєстровані відповідно до NHS; косметичні процедури стоматології, з іншого боку, може бути зроблено під приватне стоматології, оскільки вони не підпадають під NHS.

Ви можете об’єднати найкраще з обох світів, або в даному випадку – кращий з NHS та приватні стоматології – щоб мати можливість отримати краще стоматологічної допомоги можливо. Ви можете мати загальні обробки лікування зубів необхідно зберегти зуби, рота, ясен і загальне здоров’я зубів у найкращій формі через NHS, інші, більш спеціалізовані стоматологічні процедури (такі, як ті, які підпадають під косметичної стоматології та ортодонтії) може бути зроблено через приватні практики стоматології.

Важливо відзначити, що ви не можете мати право на лікування більше NHS, якщо ви ще не бачили стоматолога NHS для лікування або стоматологічний огляд протягом останніх 15 місяців, або якщо ваш стоматолог попереднього NHS вирішила піти на повний приватною практикою. Не кожен має право на NHS лікування, яке, безкоштовно, за – якщо ви не звільняються від стоматологічної звинувачень, від вас можуть зажадати заплатити за 80% від вартості стоматологічного лікування. Важливо також уточнити у стоматолога, якщо лікування зубів, що ви будете мати, буде перебувати під NHS, або стягується у приватній стоматології.

Ознайомлення зі списком стоматологічного лікування, що може бути зроблено під NHS піде на користь ваших зубів потреби здоров’я, і ​​допоможе вам в отриманні максимальних вигод від отримання NHS стоматології процедур. Особистий план стоматологічного лікування може бути забезпечена, щоб дати вам ясне уявлення про те, скільки кожен конкретний стоматологічні витрати на лікування (і яке лікування може бути зроблено в рамках NHS) – так що ви можете підготуватися до фінансової сторони отриманні належної стоматологічної допомоги що вам потрібно.

як вибрати приватного стоматолога
Вибір приватного стоматолога зажадає від вас зробити ваші дослідження, а також може знадобитися ваше терпіння, а також творчість (в отриманні інформації, що вам потрібно, і у визначенні, якщо приватний стоматолог дасть “найкраще відповідність” для вашої конкретної стоматологічної медико-санітарних потреб).

1. Визначте вашу конкретну стоматологічної допомоги потребує по-перше, перш ніж ви почнете отримувати в контакті з приватними стоматологами. Наприклад – якщо вам потрібно мати ортодонтичного виконаної роботи, ви можете зробити пошук більш продуктивним і набагато простіше за допомогою функції пошуку для приватних стоматологів, які спеціалізуються в галузі ортодонтії, це заощадить вам багато часу, зусиль і витрат, тому що ви будете знати, заздалегідь, що ваші потреби можна відповісти, приватного стоматолога, який ви вибираєте. З іншого боку, розташування вашої головною турботою, то ви можете звузити область пошуку на вашому районі – так що вам не доведеться далеко їхати, щоб отримати стоматологічні увагу здоров’ю, що вам потрібно.

2. Запитайте ваших друзів, родичів або колег за рекомендації по приватної практики стоматології, що вони йдуть в. Інформацію з перших рук, що ви отримаєте від цих фактичних пацієнтів / клієнтів буде цінно, коли ви приймете рішення про те, що приватна практика стоматології піти; інформацію, яку ви отримуєте від фактичних клієнтів / пацієнтів також дасть вам чітке уявлення про чого очікувати від цих конкретних стоматологічної практики.

3. Виходити в інтернет і пошук на приватну практику стоматології у вашому регіоні. Ви також можете зробити пошук через місцевий телефонний довідник, який дасть вам докладну контактну інформацію про приватне практиці стоматології у вашому районі.

4. Починайте дзвонити або увійти в контакт з приватної практики стоматології, який ви звузили свій список. Ви можете почати, називаючи їх, щоб попросити більш детальну інформацію, а деякі з питань, які можуть дати вам більш чітке уявлення про те, чого очікувати від приватної практики стоматології:

• Які їх офіс / клініки годин?
• Вони пропонують невідкладної допомоги?
• Чи не вони стягують реєстраційний збір крім початкового внеску консультація?
• Чи є вони в курсі новітніх технологій стоматології / послуги?
• Чи є у них стоматологічних акредитації програми або програми забезпечення якості?
• Чи можуть вони надати вам приблизний список цін з повний перелік стоматологічних процедур, які вони пропонують, з відповідними цінами?

5. Всякий раз, коли це можливо, слід відвідати приватну практику стоматології, щоб відчувати себе з об’єктів, атмосфери, і рівень сервісу, який вони надають. Вона також буде корисна для Вас, щоб поговорити з стоматолога, щоб визначити, якщо ви можете бути зручними навколо нього, і якщо ви можете спілкуватися без проблем – спілкування буде мати вирішальне значення в отриманні стоматологічної допомоги, що вам потрібно, і заслуговують в майбутнє!

6. Попросіть стоматолога, які варіанти лікування і альтернатив, доступних для конкретної стоматологічної занепокоєння, і не соромтеся звернутися за відповідними цінами лікування, щоб піти з цією інформацією. Потім ви можете використовувати варіанти лікування та ціни для порівняння з інформацією, яку ви отримаєте від інших стоматологів / приватної стоматологічної практики, так що ви в кінцевому підсумку може вибрати приватну практику стоматології, яка дасть вам кращу пропозицію у всіх аспектах. Розглядати цей крок як торгові навколо, або (стоматологія / стоматологія) вітрин!

приватне варіанти оплати стоматології
Прямі платежі – Прямі виплати може бути зроблено після кожної обробки, з платежами оселилися для кожного конкретного лікування і для кожного елемента, який був проведений.

Стоматологічні страхові поліси – Стоматологічні страхові поліси забезпечують покриття для приватного стоматологічного лікування, до певного або встановити ліміт вартості; деякі стоматологічні страхові поліси також забезпечити покриття для NHS стоматологічного лікування. Вам буде надано рахунок з перерахуванням всіх пунктів, включених і витрати, понесені після вашого лікування, який дасть вам вичерпну інформацію про те, що все лікування включені.

Подушного схеми – це фіксовані щомісячні платежі, вироблені на регулярній основі, залежно від очікуваного рівня і вартість лікування зубів.

Що робити, коли ви не задоволені результатами
Якщо ви не задоволені результатами лікування зубів, або якщо у вас є деякі сумніви, пов’язані сервіс, який ви отримали, не соромтеся вільно спілкуватися ваші проблеми з вашим стоматологом. Письмове офіційну скаргу можна також перенаправити в приватній стоматологічній практиці, якщо ваші проблеми не будуть виконані задовільно, навіть після того як ви говорили з вашим стоматологом.

Ви також можете увійти в контакт з Генеральною Стоматологічна Ради або стоматологічна служба Скарги, якщо ви відчуваєте, що ваш стоматолог, зубний лікар, стоматолог-гігієніст або не були у змозі дати вам дозвіл, що вам потрібно; стоматологічна служба Скарги несе відповідальність за турботу в питання і проблеми, проти приватної стоматологічної практики у Великобританії. Якщо з якоїсь причини ви не отримали уваги або дозволу, які ви шукаєте від стоматологічної практики або зі стоматологічної служби скарг, ви можете взяти справу до суду – ви можете отримати вказівки про те, як йти про це крок за увійти в контакт з Consumer Direct (для Великобританії) або Consumerline (у Північній Ірландії).