захворювання ясен під час вагітності

Жінки більш схильні до хвороби ясен або захворювань пародонту в той час як вона вагітна. Якщо стоматологічні захворювання стає важким, це може вплинути на її майбутню дитину, що призводить до низької ваги при народженні і навіть передчасні пологи. Доктор Барт Крейнер керує своєю власною стоматологічний кабінет, доктор Крейнер Сім’я стоматології, в Bel Air, Меріленд. Він говорить тут про хвороби ясен під час вагітності.

Лікування зубів під час вагітності дуже важливо. Всі чули старе прислів’я, що кожна вагітність викличе принаймні один втрачений зуб. Це казки старих дружин, але проте деякі підстави знаходиться за ним.

гінгівіт вагітних
Жінка може збільшити свої шанси отримати хвороба ясен в той час як вона вагітна. Документально підтверджено, і довели, що захворювання ясен можуть призвести до низької народжуваності. Вона також може викликати передчасні пологи, які можуть погіршити захворювання ясен, що жінка отримує під час вагітності.

Певна кількість зубного нальоту буде допускатися, коли жінка не застосовувати при вагітності, і не буде хвороботворні. Але коли жінка вагітна, її гормональні зміни, які можуть посилити тяжкість захворювань пародонту. Те ж саме кількість зубного нальоту буде створювати запалення в тканині ясен навколо зубів, яка називається гінгівіт вагітних.

найбезпечнішим часом для стоматологічних робіт під час вагітності
Інша річ, про вагітність є те, що будь стоматологічної виборні робота повинна бути виконана протягом другого триместру під час вагітності. Це майже завжди безпечно, на мій погляд, але його слід уникати, тому що якщо дитина народилася з вродженим дефектом, адвокат міг звинуватити його на зубні протези.

Це найбезпечніший для виконання загальної стоматології протягом другого триместру. Але екстреної та невідкладної стоматологічної допомоги все одно повинні бути забезпечені, а не уникати протягом першого і третього триместрів. Так що якщо ви порушите ваш зуб, ви повинні піти до стоматолога, щоб мати встановлений замість того щоб чекати, поки ви не вагітні.

Само собою зрозуміло, що жінки, які вагітні повинні продовжувати мають стоматологічні огляди під час вагітності, і повинні бути зосереджені на тому, щоб їх раціон як здорової, як вони можуть, з великою кількістю кальцію. Це не тільки зберегти їх здоровими, а й зберегти їх майбутньої дитини здоровим, і допомогти зробити його або її зуби добре, так як зуби вже сформувалися в утробі матері.

Інформація в статті не призначений для заміни медичної експертизи та рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо вам обговорити будь-які рішення з приводу лікування або відходу з відповідним постачальником медичних послуг.