жожоба – природний секрет красивих волосся

Перша використовується для лікування виразки та порізи корінними американцями, жожоба був використаний протягом століть як природний засіб зцілення. У 1960-х і 1970-х років, зростання екологічної свідомості жожоба приніс у центр уваги як цінний косметичний інгредієнт. Закони були виконані для захисту знаходяться під загрозою зникнення, видів, таких як кашалот, якого спермацетом воски були високо оцінені в косметичних цілях. На щастя, вчені незабаром виявив, що масло жожоба може не тільки замінити спермацетовий віск, але насправді перевершує його. В даний час, жожоба міститься в багатьох органічних продуктів краси через його схожості з неперевершеним масла на шкірі людини і волосся.

Жожоба вигідно відрізняється від інших інгредієнтів продукту волосся, тому що він допомагає в обох очищення і кондиціонування, навіть запобігання випаданню волосся.

Багато проблем, пов’язаних з голови відбуваються через загартованої шкірного сала нарощування, яке забиває фолікули волосся. Якщо не видалити цей залишок зрештою ускладнює здатність фолікула функціонувати належним чином, що призводить до втрати волосся. Тому жожоба володіє антибактеріальними властивостями, а також низький комедонов (пори засмічення) фактор, він ідеально підходить для ретельного очищення волосся і шкіри голови. Шампуні містять жожоба відмочити засохлі нарощування, залишаючи чистий і фолікули готові відновити їх природні функції.

Масло жожоба є унікальним кондиціонера у зв’язку з гіпоалергенними властивостями відсутня в більшості природні зволожувачі, такі як мигдальне масло. Його кератопластичну макіяж створює ефект мерехтіння, який посилює природний колір і блиск. Як згадувалося раніше, жожоба має давню репутацію як лікувальний компонента для шкіри скорботах. Вона також робить чудеса для пошкодженого волосся у вигляді процедур і виходити-в.

Є кілька продуктів, що містять волосся жожоба в різних формах. ISH іонні лінії порятунку фактично кристалізується жожоба в маленькі кульки називаються HRC (кристали волосся Оновлення). При використанні пристрій з підігрівом, кульки розплавити і влити їх вологи в стержні волоса, ремонт крихкі і пошкоджені кінці. При регулярному використанні, жожоба продуктів, багатих поліпшити волосся і шкіру голови якості, залишаючи блискучі нитки і еластичною