випрямлячі для волосся не заслуговують їх поганої repuation

Ідіть в спальню або ванну кімнату будь-якого десятирічної дитини або підліткової кімнаті дівчаток, і ви будете впевнені, що знайти хоча б одного випрямлення волосся інструментів. Вони популярні або визнає за необхідне сьогоднішньої моди, так що кожна дівчина буде мати один. Тому що волосся випрямлячі стали одними популярними, вони отримали багато уваги, і, таким чином, багато агента з друку. Чи може ваш праска дійсно, що великої шкоди? Чи будуть вони смажити вусики і зруйнувати ваш “робити? Деякі дівчата клянуться їм, і деякі експерти клянуться їх; що ви думаєте?

Тому що волосся випрямлячі постійного використання тепла на собі волосся, турбує те, що вони будуть викликати занадто багато тепла ушкодження і залишити волосся смажені і навіть мертвим. Це така крайня точка зору, що це навряд чи відбудеться, якщо хтось не повинні були використовувати низької якості плоского заліза на свої волосся щодня, кілька разів на день, а також не в змозі правильно доглядати за волоссям в між застосуваннями. На жаль, це відбувається. Є, однак, кілька методів і практики можна використовувати, щоб переконатися, що ваші волосся пряме наркоманії не руйнуватиме ваші коси назавжди.

У вигляді плоского вентилятора заліза, він є обов’язковим, що ви використовуєте кращий термообробки і шампунь відшкодування та кондиціонування рутини. Для тих, хто клянуться цим стилем і випрямити в день, це може коштувати покупка щомісячних глибоке очищення повітря через салон. Якщо ні, подивіться на шампунь і кондиціонер, який зроблений для використання з підігрівом методами укладання або пропонує свого роду “ремонту” вигоди.

Крім того, використання термічного напилення захист щоразу, коли ви затиснути конфорки вниз на вашій дикої гривою. Воно того варто і дійсно допоможе вашому волоссю в довгостроковій перспективі. Ці продукти утримують вологу у волоссі і буде стримувати будь-які “шиплячий” або “смаження”, який часто боялися.

Крім того, накопичити грошей і інвестувати в високу якість випрямляч для волосся. Вони дійсно можуть бути дорогими, але це того варто. Ідеальний випрямляч матиме турмалін (або турмаліну і керамічних) Плити, будуть представлені регульованою температурою, і буде використовувати іонні або далеко інфрачервоної технології. Ці особливості разом допоможе запобігти ваші волосся від страждань будь-яких ушкоджень.

Якщо ви не вкладаєте в це висока якість типу випрямляча, ваші тарілки, швидше за все, Чіп і призвести до крайньої нерівномірного нагріву і пошкодження волосся. Якщо ви не вибираєте регульованою функцією тепла, ви можете бути насправді ризикують пошкодити волосся не підлягає ремонту. Більшість дівчат потрібно установки температури між 370 градусів за Фаренгейтом і 390 градусів за Фаренгейтом. Використовуйте параметр, який тільки так жарко, як це необхідно. Там немає ніякої можливості уникнути того, що тепло має потенціал для пошкодження, але давайте про все по нашим волоссю в небезпеці, якщо ми не повинні. Це того не варто.

Комбінована іона і далекого інфрачервоного функції дозволять плоске залізо для зменшення появи кучерявих і утримувати вологу і блиск. Багато дівчат використовують випрямляч волосся зменшити завивають, так що якщо ви отримуєте один зробив для цього, ви будете витрачати менше часу насправді подають тепло у ваших волоссі.

Незважаючи на всі ці поради та прийоми, він як і раніше не дуже гарна ідея, щоб випрямляч волосся щодня. Ваш бідний замків просто не можу прийняти його! Замість цього, намагайтеся дотримуватися всіх цих правил, але і залишити своє волосся природними пару раз на тиждень.