є мінеральна косметика дійсно добре для вашої шкіри

Перш за все – що таке мінеральна косметика? Мінеральна косметика зроблена з природно зустрічаються подрібнені мінерали, зазвичай оксид цинку, діоксид титану, оксиди заліза і слюди. Ці вільні мінерали з’єднуються разом в різних кількостях, щоб зробити безліч мінерального складу порошкових складів, таких як фонди, оздоблювальні порошки, маскувальних засобів, рум’яна, бронзатор і тіні для повік. Діоксид мінералів титану і оксид цинку, зокрема, виступати в якості природного крем для засмаги, ефективної фільтрації UVA і UVB променів, щоб поставити захист від сонця до SPF 20.

Мінеральна косметика не містить дратівливих, як парфуми, консерванти (такі як парабени), спирти і барвників. Багато традиційні бренди косметики використовують синтетичні барвники FD & C у своїх продуктах – Однак ці барвники були визначені в якості одного з провідних причин алергічних реакцій в макіяжі. Більшість ліній мінеральної косметики не використовуються синтетичні барвники, а, кольори є похідними від природно зустрічається пігментів окису заліза. Все це робить мінеральну косметику дуже підходить для людей з чутливою шкірою. Справді, мінеральну косметику навіть були використані після хірургічних процедур, як пілінг лазером, коли шкіра знаходиться на самій чутливою.

Однак, не всі лінії мінеральної косметики повністю вільні від хімічних подразників. Деякі виробники використовують оксихлорид вісмуту, яке може бути дуже дратує на шкірі. Оксихлорид вісмуту є мінерал, який використовується в деяких великих ліній мінеральної косметики, тому що вона надає мерехтливий погляд на їх макіяж, і є дешевим наповнювачем. Оксихлорид вісмуту також важкі, тому необхідність «Любитель» або змусити його в шкіру. Мінеральна косметика лінії, які не використовують оксихлорид вісмуту, як правило, легше за текстурою і простіше в застосуванні.

Мінеральна косметика також може бути корисно для страждаючих акне. За самою своєю природою, мінеральна косметика не комедонов, без масла, протизапальну і не може містити бактерії, це означає, що вугри можуть бути покриті або приховано без ще більше посилює їх. Мінеральна косметика не обов’язково вилікує акне, але шкіра має набагато більше шансів на зцілення, а носити його, в порівнянні з традиційною косметикою. Багато з них також повідомили, що вони заснули носити їх мінеральна косметика не випробувавши прориви на наступний день. Справді, деякі лінії мінеральної косметики навіть мінеральну нічний час лікування, які спеціально сформульований мінеральних порошків, які можна носити кожну ніч, щоб поліпшити вашу шкіру. Хороший привід носити макіяж у ліжко?

Важливо відзначити, що мінеральна косметика дозволяє уникнути використання тальку, відомий канцероген знайти в багатьох традиційних макіяж. Там також немає в нафтохімічній галузі або вугілля походження інгредієнтів, загальні в багатьох традиційних засобів макіяжу. Як ви можете бачити, список інгредієнтів, скажімо, в мінеральну основу набагато коротший порівняно з традиційною рідкої основи.

Позитивне претензій мінеральної косметики не може бути застосований до всіх мінеральної косметики брендів чи всіх людей. Деякі з них мають різні реакції в порівнянні з іншими. Це завжди добре, щоб дослідження, перш ніж ви купуєте.