як знайти колагену еластину лосьйон, який працює

У мене є визнання, щоб зробити. Я мав звичай бути хтось, хто повірить небудь, що будь сказав мені … особливо, коли справа дійшла до колагену кремів. Якби я думав продукт зробить мою шкіру м’якою, гладкою, більш жорсткі, яскравіше, або молодшим, я б купив його, незалежно від ціни. Але все закінчилося з лосьйоном колагену еластину, що я купив знову ж, не в змозі працювати. Я вирішив, що мої дні, щоб бути розчарованим були закінчені.

Тепер не зрозумійте мене неправильно. Я не збирався припиняти купувати продукти по догляду за шкірою. Я просто вирішив, що я збираюся стати освіченою споживачем, так що у мене було б більше шансів отримати результати, які я хотів. Таким чином, я стала дивитися на причини, чому продукти, такі як лосьйон колагену еластину, а також, інші анти старіння креми, що містять колаген не працює.

Найперше, що я дізнався, було те, що ажіотаж навколо так званого «дива» білки, колаген та еластин, заснована в істині. Людське тіло виробляє ці білки так, що шкіра буде залишатися гладкою, твердою і блискучою.

Ці речовини також відіграють ключову роль у лікуванні та ремонту пошкоджень тіла. Так що не дивно, що косметичні компанії і охорона здоров’я наповнили ринок з продуктами, що містять їх версії двох найважливіших білків в нашому організмі.

Однак те, що ці компанії не в змозі розповісти споживачам, що їх версія колагену і еластину, створений в лабораторних умовах, не підходьте близько до складності та потужності оригінальної версії виробляється в людському тілі.

Справді, молекули, що містяться в цих колаген креми є занадто великими, щоб пройти через шкіру. І навіть якщо ці молекули можуть бути покриті, вони марні для організму. Ці вчені знають, що для того, колаген і еластин працювати, він повинен бути виготовлений з в клітинах організму.

Так що тепер питання в тому, як стимулювати вашу природне вироблення цих білків, так що ви можете отримати вигоду від влади своїми цілющими властивостями.

Добре, замість того щоб використовувати колаген креми, лікування шкіри з високою концентрацією природних, біологічно активні інгредієнти. Але не просто натуральні інгредієнти. Існують спеціальні речовини, які були вилучені з природи і тестували на їх здатність живити клітини і стимулювати природне виробництво колагену.

Одне речовина, яке я зіткнувся під час мого дослідження називається Cynergy ТЗ. Витягнуті з вовни спеціальних овець Нової Зеландії, Cynergy TK була виявлена ​​працювати в декількох ділянках шкіри функції клітин.

По-перше, було встановлено, поставляти структурну міцність на шкіру, оскільки вона містить кератин, ще один важливий білок, виявлений в організмі.

Далі, як було клінічно показано, дає значне поліпшення утримання вологи шкіри, еластичність, і спонтанної генерації нових клітин шкіри.

І останнє, але не менш важливе, тести на Cynergy TK показали здатність стимулювати вироблення колагену і еластину.

Тепер майте на увазі, що це лише одна з декількох передній край, на основі природних речовин, які викликають невелике, але значне, революція в боротьбі догляду старіння шкіри.

Але не вірте мені на слово. Зробити деякі дослідження ваших власних. Я дав вам відправною точкою, кажу вам правду про колагену еластину лосьйони та інші супутні товари. Ви можете отримати хороший старт для вашого дослідження, відвідавши мій веб-сайт для деякі додаткові подробиці про останні, проривом в науці догляду за шкірою.