як запобігти целюліт

Целюліт. Дуже ударів слово страх в серцях більшості жінок, так і для дуже вагомі причини. Мало того, що целюліт ніяково, це може дратувати і непривабливий, а також. Це стан, де жир з’являється як ямочками шкіру навколо стегон, стегон і сідниць, може перешкодити вам в шортах або купальнику. У деяких випадках вона може навіть зруйнувати ваше інтимне життя!

Медичне співтовариство не визнає целюліту як проблему. Лікарі кажуть, що це не хвороба, і лікування не потрібно. До недавнього часу ви навіть не знайдете терміна в більшості медичної літератури та словників. Слово «целюліт» був фактично придуманий в 1973 році Ніколь Ронсар, власник салону краси в Нью-Йорку, щоб описати поєднання жиру, води і токсичних відходів, що тіло нібито не усуне.

Проте, лікарі кажуть, що целюліт є не більш, ніж звичайні жирової тканини. Дослідження, проведені років тому якийсь доктор Нейл Соломон, який порівняв целюліту і звичайний жир не виявили відмінностей між ними. Пізніше це було підтверджено дослідниками з Рокфеллерівського інституту, які використовували УЗД, мікроскопічні дослідження, і дослідження метаболізму жиру, де вони не знайшли ніяких відмінностей взагалі в зовнішній вигляд або функції жирової тканини у пацієнтів з целюлітом і тих, хто його не мають.

Так що ж робить целюліт виглядати саме так? За словами експертів, сир або помаранчевий текстур кірки целюліту викликано жирові відкладення трохи нижче поверхні шкіри, які випирають з волокнистих шнури сполучні шкіри до основної тканини.

“Целюліт може бути помітніше, ніж жир глибше в тіло. Навіть худі люди можуть мати целюліт, тому що у всіх нас є шари жиру безпосередньо під поверхнею шкіри. Колагенові волокна, які з’єднують жиру на шкірі може розтягнутися, зламати, або туго затягніть, дозволяючи жировим клітинам випирають. Це створює рифлений вигляд целюліту, “відповідно до редакторами ADAM Медична енциклопедія.

Жінки є звичайними жертвами целюліту, які можуть з’явитися вже в 14 років. Генетика є основним чинником, який пояснює, чому навіть худих жінок може розвинутися стан. Гормони, вагітність і старіння може також сприяти ослабленню колагенових волокон, які призводять до целюліту.

“Один з найсильніших чинників у визначенні того, ні один не целюліт у своїх генах. Ви або народилися сприйнятливі до целюліту чи ні. Крім цього, рівень естрогену також, здається, відіграють важливу роль у стимулюванні на целюліт. У той час як жінки набагато більш імовірно, є целюліт, ніж чоловіки, чоловіки, які приймають естроген лікування знаходяться на більш високий ризик розвитку целюліту “, сказав науки для кожної жінки блозі.

Для запобігання целюліту, ось кілька практичних порад від редакторів ADAM Енциклопедія:

Їжте здорову дієту, багату фруктами, овочами і клітковиною.
Пийте багато рідини.
Регулярно робіть фізичні вправи, щоб тримати м’язи сильними і кістки тоноване.
Підтримуйте здорову вагу.
не курю.

Щоб зменшити непривабливий целюліт і повернути вашу довіру, використовувати Celrase – просте рішення для тих потворних ямочками області у вашій стегна, стегна і сідниці. Спеціальна формула Celrase допомагає усунути целюліт, зменшити впертий жир тіла, усунути зайву воду, і відновити природну гладкість вашої шкіри і еластичність. Використовуйте Celrase один або два рази на день, щоб отримати тіло ви завжди хотіли. Виїзд http://www.celrase.com для деталей.