норвезькі проекти

Норвезьких проектів був заснований в 2004 році в холодному північному місті Копенгаген, Данія. Він починався як роздрібний магазин в хіп міста Nørreport район і незабаром став одним з кращих магазинів вуличного одягу у всій Скандинавії. Метою засновників Tobia Лень, Антон Juul і Міккель Groennebaek було створення міжнародної магазин, який поєднує в собі найкраще з культури вуличного одягу, робочого одягу класичного та моди. Норвезькі проекти зберегла свої позиції в авангарді скандинавської сцени одягу, пропонуючи ексклюзивні підібраних колекцій одягу і взуття з усієї планети.

Набравши собі ім’я в північному європейському світі моди, в 2009 році марка представила свою першу власну колекцію одягу, яка стала доступна в деяких роздрібних магазинах по всьому світу. Колекція орієнтована на стандартні функціональні частини з спрощеним дизайном. Светри лейблу, сорочки і капелюхи була надана унікальна скандинавська аромат, натхненний погоди в регіоні і навколишнього середовища і переплітаються з тонкими штрихами носять вулиці.

У цьому році бренд продовжує випускати нові лінії одягу, які показують подібні стилі, але з новим поворотом. Нових частин звернути особливу увагу на сучасну тенденцію чоловіків, що шукають більш покласти разом виглядає. Норвезьких проектів є ідеально підходять для хлопців, які прагнуть до актуальних, свіжим поглядом, але які повинні бути вимкнені надмірно розроблені та фірмового одягу, що багато брендів носять вулиці не можу розвиватися від.

У той час як лінь, і Juul Groennebaek приходять з окреності фони, вони заснували своє партнерство за спільними інтересами. Juul є скейтбордист, Groennebaek був галерист і Лень відкрили скейт вулиці Механічний цех в 1989 році. Компанія невелика і дружна, яким управляє команда з восьми осіб плюс два стажиста, які піклуються про день у день операції. Думка кожної людини враховується при формуванні нової колекції, від бренд-менеджера, щоб персонал магазину. Коли мова йде про співпрацю, норвезькі проекти вибирає своїх альянсів обережно, об’єднуються тільки з тими компаніями, які мають сумісні естетичні. Вони співпрацювали з Trickers, Adidas і, зовсім недавно, данська дощ знос експерт Ялинка на модному плащі і функціональні колекції. Міккель каже: «Якість є ключовим словом у норвезьких і завжди буде більшість наших трикотажу виробляється в Італії з італійських пряжі, футболки від японських і європейських тканин;. Верхній одягу та головних уборів з традиційних тканин Великобританії, а також тканини італійські та американські вовни ». Що стосується важливості престижу він заявляє: “Я думаю, що кілька брендів завжди може бути успішним тільки з престижем. Там завжди будуть клієнти, там готові платити за обман, торгова марка або логотип. Але норвезькі проекти ніколи не були про . престижу чи обман для нас це про пропозицію хороший продукт за розумною ціною; Ключовим словом для нас завжди було співвідношення ціни і якості “.