застарілі правила краси потрібно угробити

Коли мова заходить про красу і моду, немає дійсно ніяких жорстких правил. Те, що може бути красивою під час ваша мама більше не може бути красивою і модною в даний час. Крім того, ви, безумовно, виглядає старим, якщо ви тримаєтеся за красу принципів від десятиліття тому.

Для того, щоб оновити ваш погляд, вам необхідно прочитати нові журнали краси. Ці матеріали для читання, безсумнівно, допоможе вам на те, що в, а що ні. Ось деякі старі правила, що краса гуру в даний час починають ламатися:

Старе правило № 1. Найкраще місце, щоб розпорошити ваш запах знаходиться в задній частині вух

Згідно новим ароматом експертів, найкраще місце, щоб нанесіть на одеколон або парфуми на центрі вашого тіла. Це допоможе зробити вас привабливим запах не стає переважною. Таким чином, замість розпорошення за вухами, ви можете поставити на свій аромат між грудьми або на ключицю. Тепло вашого тіла зробить запах теплою, тому вона буде тривати довше. Якщо у вас довге волосся, ви також можете спрей деякі аромати на вашому волоссі.

Старе правило № 2. кондиціонера ні-ні для людей з жирним волоссям

Багато людей з жирним волоссям думають, що їм не потрібно, щоб стан їх волосся, тому що вони мають достатньо масла, щоб тримати їх надувні волоссям і красивими. Однак, важливо відзначити, що нафта зазвичай зосереджені на шкіру голови. Таким чином, ви можете мати сухі кінчики, навіть якщо у вас жирне волосся. Що ви можете зробити, якщо у вас жирне волосся, полягає у використанні масла кондиціонера.

Старе правило № 3. жінки з рудим волоссям не повинні носити червоні губи

Був момент, коли тільки червоні помади була база синього. А тоді, жінки з рудим волоссям, які використовували червону помаду, здавалося, були особи, що просто занадто рожеві. Тим не менш, у даний час, є багато відтінків червоного на вибір. Справді, руді можете спробувати на червоної помади з коричневим або золотистим відтінком, тому що ці кольори можуть поліпшити колір обличчя рудих.

Старе правило № 4. Не зривати над бровою

Важливо підкреслити, що волосся відсталих розташовані над бровами може створити тінь. Це зробить ваші брови, дивлячись нечистим. Для більш певний погляд, йти вперед і не бійтеся вищипування волосся на верхній частині брови. З метою запобігання здійснення помилки, ви можете поставити на білий макіяж на ваших доглянутих брів. Все волосся, що стирчить з білого макіяжу можуть бути видалені і tweezed.

Старе правило № 6. Не сказати, щоб абсолютно ніяких синіх тіней для повік

Яскраво-синя тінь очі стали популярні в 80-х. В результаті, жінки, які використовували, щоб намалювати очі з цим кольором виглядав старим і датованим. Тим не менш, блакитні робить повернення. Для того щоб зробити ваш погляд свіжою і оновленою, спробуйте сині тіні з димчастим або сріблястими відтінками. Тим не менш, не залишилися за бортом. Переконайтеся, що ваш погляд ще м’який.

Тим не менш, якщо у вас є мішки під очима або зміна кольору шкіри під очима, ваші сині тіні для повік може дати вам чорне око вигляд. Щоб запобігти мішки під очима і єнота очі, ви можете використовувати всі природні крем для очей, таких як Eyevive.