Лазерна епіляція – відповіді

Популярність лазерної епіляції зростає з кожним днем, тому що це дуже приваблива альтернатива для гоління, крему для видалення волосся або воском. Вона пропонує більш постійне рішення, яке є безпечним і дозволяє пацієнтам бачити результати практично відразу. Лазерна епіляція вписується в сучасний спосіб життя день як чоловіків, так і жінок, і може залишити вас волосся безкоштовно в невеликий проміжок часу.

Є в даний час цілий ряд різних лазерів доступні, які можуть бути використані для безповоротного видалення небажаного волосся на обличчі і тілі. Існує Олександритовий лазер, лазерний діод і інтенсивного імпульсного лазерного світла. Лазер Alexandrite і лазерний діод подібні, оскільки вони використовують ту ж процедуру для усунення росту волосся. Тим не менш, лазерний діод має набагато більшу довжину хвилі і приносить користь людям з більш темною шкірою, а також людей з більш легкими типами шкіри.

Як Soprano XL працює?

Світлова енергія безпечно проходить через шкіру на волосяні фолікули нижче. Коли світло енергія досягає фолікула воно перетвориться в теплову енергію і пошкоджує волосяний фолікул залишивши його в стані виробляти нові волосся. Для того щоб стати повністю волосся безкоштовно, кількість процедур, необхідних для здійснюватися до призначеної області, з інтервалами приблизно 6 тижнів. Це тому, що волосся росте в різних стадіях і світлова енергія впливає тільки на активно зростаючі фолікули волосся. У середньому, шість лікування рекомендуються для тіла і восьми процедур для області обличчя.

Лазерна епіляція, разом з усім, має свої переваги і свої недоліки. До переваг можна віднести зручне лікування, яке практично безболісно. Актуальні креми анестетик не вимагаються, і лазерна епіляція є безпечним проводитися на чутливих областях. Час, необхідний для проведення лікування є мінімальним і може зайняти всього лише 9:55 хвилин для невеликих ділянок, що робить лазерну епіляцію дуже зручний спосіб видалення волосся, які можуть бути встановлені навіть в найбільш жвавих і найвимогливіших способу життя. Результати можна помітити майже негайно, і волосся легше управляти в між процедурами.

Єдиний мінус Сопрано XL є той факт, що процедура не дуже добре працює на людей з дуже світлою, білою або сиве волосся, хоча є вироби, які можуть бути використані разом з лазерної епіляції, щоб дати кращі результати. Після лікування, області, яка була оброблена можуть бути чутливі на день або два, і перебування на сонці або шезлонги слід уникати, поки шкіра не була належним чином відновлені