нехірургіческіх догляду за шкірою і омолодження шкіри обличчя – як вона може поліпшити вашу шкіру

Нехірургіческіх процедур по догляду за шкірою продовжує рости в популярності, вони дуже ефективні для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, і можуть похвалитися мінімальної болем і мінімальним часом простою. Багато пластичні хірурги і дерматологи пропонують неінвазивних догляду за шкірою для пацієнтів, які ще не готові пройти процедури пластичної хірургії, такі як підтяжка обличчя або пластику повік. Деякі з цих процедур включають ін’єкційні наповнювачі, лазерна шліфовка шкіри і дермабразія.

Контурна корекція зморшок
Контурна корекція зморшок використовуються для заповнення лицьової лінії і зморшки, такі як гусячі лапки і лінії сміху. Матеріал може бути також використаний для Толстого губи. Деякі з найбільш популярних наповнювачів на ринку включають колаген, Рестилайн, Perlane, Radiesse, Sculptra і Juvederm. Ці ін’єкції є надзвичайно ефективним у зниженні зморшок і заповнення губ від трьох до шести місяців, залежно від типу використовуваного наповнювача.

Лазерна шліфовка шкіри
Лазерна шліфовка шкіри процедура призначена для підтяжки шкіри і зменшити ознаки зморшок, стерти поява пігментних і сонячні плями, а також поліпшити загальний тонус. Під час лікування, лазер використовується для розчинення пошкоджених клітин шкіри, шар за шаром, виявлення більш плавною і навіть під шкірою. Лікування зазвичай займає всього годину, щоб виконати, і пацієнти можуть мати місцевий анестетик застосовується, щоб зменшити біль і дискомфорт під час лікування.

дермабразія
Дермабразія є метод догляду за шкірою, яка використовує спеціальну паличку, щоб видалити пошкоджені зовнішні шари шкіри, що дозволяє для регенерації нової шкіри. Ця процедура дуже ефективна в зниженні поява шрамів від вугрової висипки, тонкі лінії, і сонячні плями. Більшість пацієнтів можуть повернутися до нормальної діяльності незабаром після проходження дермабразія, і біль може управлятися з використанням більш-рецепта ліки болю.

Кожен з цих косметичних процедур обходиться дешевше, ніж процедур пластичної хірургії, і результат в більш короткий період відновлення. Тим не менш, результати не можуть тривати довго. Якщо ви зацікавлені в зазнає косметичне лікування шкіри, проконсультуйтеся з професіоналом у своїй галузі.