мило козячого молока

Козяче молоко багате поживними речовинами, як білки, вітаміни А, В12, В6, Е, бета-казеїну і мінералів. Шкіра поглинає бета-казеїн легко і допомагає у швидкій гідратації сухої шкіри. Козяче молоко допомагає в зволожуючий і заспокійливий шкіру, як це натуральне пом’якшувальну.

Це може зробити мило вершкове, зволоження, а також прекрасні. Більш козяче молоко знизить значення рН мила, так що вона стає для шкіри. Мило козячого молока є ефективними для лікування акне, а також інші проблеми шкіри. З цими якостями, мило козячого молока є позитиви для регулярного використання.

Можна легко зробити мило козячого молока в домашніх умовах. Ви можете бути здивовані, як зробити мило козячого у вашому домі.

Для мила мило козячого молока, молоко використовуватися як рідке молоко або сухе молоко. Легше купити сухе молоко кози з продовольчих магазинів. Використовуйте або чисте молоко або рівну кількість води і молока. Існує процес гарячого і холодного способу виготовлення мила з рідким молоком.

Дві унції гліцерин, три склянки молока кіз, дві чайної ложки бури, шість з половиною унцій луг, півтора фунта жиру і т.д. робить простий рецепт мила козяче молоко. Подібно до цього, різні рецепти є для виготовлення мила козу.

Розтопіть і залити метод широко використовується для виготовлення мила козяче молоко. Ви можете купити як основи мила застигання, а також козячого молока розплаву. Вирішити рецепт мила. Вирішити тип форми для використання.

Вирішіть, форма мила, який ви хочете зробити. Після того як ви запасти молоко кіз розплаву, а також базою для застигання мило, ви можете подивитися на кольори і аромати для мила.

Важливо, що ви прямуєте за рецептом для виготовлення мила козу. Використання вазеліну, змащування форми належним чином, щоб мило не прилипає після він встановлює. Розтопити жир і охолодити його до температури діапазону восімдес’ят і дев’яносто градусів Цельсія. Вилийте луг в паперовий стаканчик, а потім додайте козячого молока. Повільно продовжуйте додавати луг. Змішайте розчин з ручним міксером.

Хімічна реакція буде змінити колір молока на одну золоту, і суміш нагрівається. Так дайте суміші охолонути до вісімдесяти п’яти градусів. До цієї суміші додати гліцерин, вівсянка, бури і добре перемішати з рукою суміш протягом не менше п’ятнадцяти хвилин.

Тоді тримайте його на відпочинок, а потім змішати з регулярними інтервалами в п’ять хвилин. Поки помітних змін не відбувається в послідовності продовжує триматися вище процесу.

Вилийте суміш мила у форми і дозволити йому встановити. Кришка верхній частині форми з марлі. Протягом 24 годин тримати це мило при кімнатній температурі, яка повинна бути постійною.

Зніміть тканину з верхньої частини форми, а потім зробити мило з нього. Якщо форма використовується більший, скоротити мило в рівних розмірів барів.

Краще, щоб вилікувати мило на повітряної сушки методом протягом чотирьох-шести тижнів перед використанням.