знайти ювелірні вироби оптом і купувати ювелірні вироби оптом

Якщо ви знаходитесь в ювелірному бізнесі або думати про входження в ювелірному бізнесі, вам потрібно знайти ювелірні вироби оптом джерел. Виявлення цих джерел не так складно, як ви думаєте – вони є скрізь, і якщо у вас є доступ до Інтернету, ви буквально світі ювелірних прикрас оптом на кінчиках ваших пальців.

Є багато оптових каталогів компанії доступні в Інтернеті, але ви дійсно не доведеться купувати ці знайти ювелірні вироби оптом компаній. Замість цього використовуйте пошукову систему і введіть ‘оптовий продаж ювелірних виробів компанії “або” оптовий продаж ювелірних виробів постачальників в полі пошуку. Це найпростіший і дешевий спосіб знайти ювелірні вироби оптом джерел.

Почніть робити список джерел. Ви можете зробити це в блокноті або в електронних таблицях. Будьте в курсі, яка компанія має кращі ціни на деякі пункти, транспортні витрати, контактну інформацію та будь-яку іншу інформацію, вам може знадобитися в процесі ведення бізнесу.

Не забувайте, інтернет-аукціони, і пам’ятати, що eBay не єдиний інтернет-аукціону чи! Тримайте очі відкритими для великих угод на ювелірні вироби, і зробити оптові закупівлі, коли зможеш.

Як купити ювелірні вироби оптом

Купівля ювелірних оптових дійсно досить легко. Інтернет дає Вам доступ до всіх оптових компаній ювелірних виробів ви могли б коли-небудь знадобиться, щоб зробити свій вибір, тому ви можете купити саме те, що ви хочете або повинні – за дуже вигідними цінами.

Існує різниця між інтернет-магазини ювелірних виробів та онлайн оптових компаній. Інтернет-магазини ювелірних виробів ювелірних виробів продають за роздрібними цінами, хоча ціна може бути трохи знижена. Оптові компанії продають вироби за оптовими цінами – що, звичайно, дешевше, ніж роздрібні ціни.

Є багато сайтів, де ви можете придбати каталоги оптових компаній, але це дійсно не потрібно. Просто використовуйте пошукових системах, як Google, щоб знайти те, що ви шукаєте. Якщо ви шукаєте для обручки за оптовими цінами, наприклад, просто наберіть “Обручка оптового ‘в поле пошуку – ціла купа оптовиків, які несуть обручки з’явиться в результатах пошуку.

Знайте, що деякі оптовика продаватимуть лише оптом. Звичайно, якщо ви просто хочете, щоб купити один обручку, ви не хочете купити оптом. Але є багато компаній, які будуть продавати тільки один пункт – ви просто повинні подивитися на них.

Якщо покупки в Інтернеті не те, що ви зацікавлені в, розглянути питання про приєднання дисконтний клуб, наприклад, Сема. Тут Ви знайдете ювелірні вироби за дуже низькими роздрібними цінами, що є наступна найкраща річ до ювелірних виробів оптовими цінами – але знову, оптові ціни будуть нижчими.

Коли маєш справу з онлайн-оптова компанія, що вам потрібно зробити кілька речей. По-перше, ви хочете бути впевнені, що ви купуєте реальні речі. Є багато компаній, там, які оголошують, що їх ювелірні вироби “автентичного”. Читайте продажів копія дуже ретельно, і виховувати себе швидко. Наприклад, остерігайтеся слова, як “позолочений” або “реалістичним.« Це показник того, що ювелірні вироби не золото, або, що камені є підробленими.

Крім того, з’ясувати, якщо компанія має повернення або обміну політики, а також 100% гарантію повернення грошей. Це важливо, і вона буде захищати вас, якщо ви виявите, що ви не в захваті від фішок, які ви придбали, або якщо вони більш низької якості, ніж ви очікували.

Також рекомендується використовувати eBay, щоб знайти ювелірні вироби оптовими цінами. Знову ж, будьте обережні. Перевірити зворотний зв’язок з продавцем і рейтинги, і переконайтеся, що ви маєте справу з репутацією людини або компанії. Якщо ювелірні вироби є важливою частиною, використовуйте депозитний сервіс, який рекомендує eBay – навіть якщо вам доведеться платити депозитний зборів себе!