знайомство з ознаками старіння

Дивлячись молодою і красивою завжди буде в моді, тому матеріальна класи не заперечуєте витрачати неабияку суму, щоб йти в ногу з естетичної тенденції. Але, незважаючи на обіцянки викликані сучасної науки, старіння залишається фактичної реальності. На даний момент, те, що технологічні прориви можуть зробити для вас, щоб кинути виклик старіння Купити безперервно знаходять нові способи, щоб сповільнити його.

Старіння, яка здавалося б, з’являються швидше на жінок, ніж на чоловіків, як правило, виявляють ознаки, коли один виявляється 35. Приблизно в цей вік, коли організм ознак у віці 35 років, коли організм починає страждати від зниження стан шкіри. Гени та інших факторів, таких, як алкоголь, забруднення навколишнього середовища, УФ-промені, куріння і брак сну сприяє процесу старіння.

Як дізнатися, якщо старіння починає набувати над вами? Перевірте ці контрольні знаки.

тонких ліній і зморшок

Старша, тим більше шкіри сповільнюється. Вже у віці 35 років, шкіра оновлюється і більш повільними темпами, в результаті чого я сухої в’ялої шкіри. Інші призи є мімічні зморшки на лобі і навколо рота.

темні кола, лінії і мішки під очима

Дуже тонка шкіра навколо очей піддається велика напруга. Недолік сну, наприклад, може призвести до набряклості і темних кіл навколо очей. Крім того, ви повинні знати, що ця область є першим, щоб показати вразливість від зморшок.

витончення губ

Губи тонкі, як правило, з віком. Це обумовлено тим, що його область не має сальних залоз, що робить його сприйнятливим до сухості і розтріскування.