жирної догляду за шкірою – що потрібно знати

Ви знаєте, чому деякі продукти, розроблені спеціально для жирної догляду за шкірою? Це тому, що одним з основних компонентів в косметиці є речовина під назвою вазелін, який забиває пори і викликає сальність. Таким чином, жирних продуктів по догляду за шкірою з великих косметичних компаній не містять цей інгредієнт, але інгредієнти, які вони містять може викликати інші проблеми.

Перше питання, яке я прошу клієнтів, їх вік. Підлітки, як правило, більш активні сальні залози. Це шкірне сало, що виділяється сальними залозами, які можуть призвести до природних, що жирна почуття. Тоді, я задати кілька інші питання про дієту, навколишнього середовища, миючих засобів і інших засобів особистої гігієни, що людина використовує, так що ми можемо придумати повний план.
Бачте, моя мета полягає у виявленні причин надмірної жирності. Якщо це гіперактивністю сальних залоз, тобто певні інгредієнти, які вирішити це питання. Але, я хотів, щоб виключити інші причини, в першу чергу.

Їжі багато смаженої або жирної їжі є проблемою для жирної догляду за шкірою. Намагайтеся їсти більше свіжих фруктів і овочів. Гриль або спекти м’ясо, замість смаження його.

Якщо ви живете або працюєте в умовах підвищеної вологості, особливо в ресторан, ви повинні конкретних жирних косметичних продуктів для очищення і вам може знадобитися очистити обличчя два або три рази на день, принаймні на перший погляд. Кращі миючі засоби для жирної догляду за шкірою прості апельсинове масло, олія чайного дерева або мед чайного дерева.
Апельсинове масло і масло чайного дерева не «масло” в дорозі, що більшість людей думають про них. Вони насправді природні в’яжучі засоби. Вони мають антиоксидантну активність і масло чайного дерева має антибактеріальну активність, яка є вельми корисним для тих, хто з акне.

Найбільш популярними жирних продуктів по догляду за шкірою для чищення містять саліцилову кислоту або перекис бензоїлу, обидві ці причини почервоніння, печіння і подразнення. Можна зняти зайві масла, не роблячи будь-яких з цих речей.
Манука мед повинен бути правильно розроблена для використання в масляних продуктів по догляду за шкірою. Очевидно, потираючи меду на вашому обличчі не буде очищати його. Компанії можуть включати його дегідратацією його у вигляді порошку, а потім додати його в якості емульгатора. Цей процес дозволяє йому зберігати свої антибактеріальні та антиоксидантною активністю. Манука є досить корисним для лікування акне.

Якщо косметика були виготовлені правильно, вони не будуть потрібні окремі лінії для сухої і жирною шкірою. Компаній викликають багато проблем для своїх клієнтів, через інгредієнтів, таких як вазелін. Отже, подивимося на продуктах, які ви використовуєте, і, якщо вони містять вазелін або мінеральне масло, припинити їх використання.

Після того як ви зробили це, дивився вашу дієту і придбав ефективні миючі засоби, Є деякі ефективні жирних продуктів по догляду за шкірою, які ви використовуєте на тиждень або раз на два тижні, залежно від тяжкості проблеми. Вони маски, які містять Бентон гелю і каоліну, глини екстракти, які поглинають надмірне масла і витягнути бруд з пір. Такі основи жирної догляду за шкірою. Надія, що допомагає!

Відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися більше про природних речовин, відмінно підходить для підтримки здоров’я шкіри.