голі мінералів природна доброта для вашої шкіри

Мінеральна косметика приходять з інертних інгредієнтів, які можна знайти в природі, то вони зроблені в дрібний порошок. Ці мінерали є нешкідливими, тому що вони не є хімічно активними, і саме тому їх називають інертними. Вони також приносять користь шкірі, так як вони все природно. Їх називають голими мінералів, бо вони майже невидимий на шкірі і в силу їх природного композиції.

Мінеральна косметика забезпечують безліч переваг. Вони добре підходять для чутливої ​​шкіри, тому що їх не комедонов природи. Красива текстура Пудра мінеральна допомагає зберегти ваші пори від засмічення, що дозволяє шкірі дихати і залишатися чистим. Оскільки інгредієнтів у складі неорганічні та інертними, немає зростання бактерій, які допомагають зберегти шкіру здоровою.

У порівнянні з звичайними косметика, мінеральна косметика має світліший, більш гладку структуру. Мінеральна косметика створює дуже тонкий шар мікроскопічних плоских кристалів, які діють як фільтр і створює природний вигляд. Тонкі додаток запобігає розмиття макіяжу з легкістю і допомагає їй добре виглядати набагато довше. Термін “голі мінералів” також використовується для цього типу макіяжу через свою прозорістю.

Ця косметика не потрібна додавання консервантів, щоб збільшити їх термін придатності у зв’язку з їх природними та інертним складом. Тому вони не містять консервантів, таких як наповнювачі, барвники, масла і парабени, які можуть бути шкідливими. Основними інгредієнтами є оксид цинку і діоксид титану, і хороші сонцезахисні агенти, даючи косметику високого рейтингу SPF. З цієї причини мінерального складу захищає шкіру від раку. Макіяж також містить слюду, яка надає шкірі більш м’якою і гладкою поява прикриваючи тонких ліній і зморшок.

Протизапальний характер оксид цинку робить ці відмінним вибором для тих, хто стан шкіри, так як макіяж допомагає при зціленні. Крім того, шкіра може бути молодим і здоровим на натуральних інгредієнтів у складі таких як глина.

Салон експерти сходяться на думці, що макіяж містять Bare Minerals без наповнювачів та інших синтетичних сполук є корисним доповненням до промисловості. Лікарі також хвалив натуральної косметики. Без потенційно небезпечних інгредієнтів, макіяж з чистого вмісту мінеральних мудрим вибором.