варіанти для видалення волосся

Багато чоловіків насправді стурбовані питаннями щодо особи або волосся на тілі. На думку багатьох людей, іноді, це не вартує часу, зусиль і болю, щоб отримати лікування, як засобу для видалення волосся, гоління, епіляція, і електроепіляція, якщо ви хочете гладку шкіру. У разі небажаного волосся, люди сьогодні ставлять лазерні технології з користю. Стільки, скільки 500000 лазерного лікування були зроблені в Сполучених Штатах. Коли справа доходить до видалення небажаного волосся, це популярний метод, який в даний час розглядається. Ось де лазер низької енергії використовується для процедури видалення волосся.

З пігментами в фолікулах, волосяні фолікули здатні поглинати енергію лазера. Як правило, теплова енергія передається від лазера на волосяні фолікули їх пошкодження в процесі. Лазерна обробка може тривати від декількох хвилин до декількох годин залежно від розміру ділянки, що піддається лікуванню.

Коли мова йде про небажані волосся, ви можете вдатися до лазерної епіляції, за винятком області навколо очей. Коли справа доходить до лазерної thisremoval, він ідеально підходить для шиї, грудей, груди періареолярний або регіону, в області пахв, спини, живота, лінії бікіні, обличчя, верхньої губи, і ноги. Якщо у вас світла шкіра і темне волосся, то лазерна епіляція для вас.

Сьогодні, більшою довжиною хвилі лазера і пристрої охолодження шкіри доступні дозволяючи людям з іншими тонами шкіри і волосся відтінки спробувати лазерів, як добре. Тим не менш, у той час як лазерне лікування для темною шкірою пацієнта покращився, пацієнтам з засмаглою шкірою все ще не кандидати і не повинні чекати, поки їх засмага зникає, перш ніж вони можуть бути оброблені.

Тільки отримати лазерне thisremoval лікування, перш ніж отримати засмагу. Колір волосся так само важливо, в лазерної епіляції, як ваш тон шкіри.

Ваше волосся може легко поглинути лазерну енергію, якщо вона має більш темний відтінок. У цьому випадку необхідно враховувати цикл росту волосся, щільність волосся, і область, яку потрібно лікувати, щоб мати можливість сказати, скільки сесій людина потребує.

Є різні речі, які можуть зробити внесок в цикли росту волосся. Кілька речей, які можуть вплинути на зростання нашого волосся включають харчування, медикаменти, етнічна приналежність, вага, гормони, вік, і обмін речовин. Необхідно в цьому випадку близько 8 сеансів або близько того.

Ви можете зіткнутися з тимчасовим набряк і почервоніння після лікування. Коли справа доходить до цього, відновлення зазвичай займає близько тижня або близько того. Після лазерного видалення, пацієнти можуть повернутися до своєї звичайної діяльності негайно.

Як завжди, пацієнти повинні уникати будь-яких прямих сонячних променів і використовувати сонцезахисний крем з Захист від сонця Лікар сказав, що успіх лазерної епіляції залежить від кваліфікації лікаря, що здійснює лікування. У цьому випадку, тобто лікування зроблено рада сертифікованих дерматолог або лікар, який пройшов підготовку для цієї процедури і не бійтеся задавати питання.