безболісна хімічної особи шкірки для вас

Безболісна хімічної особи шкірки може бути краще для вас способом для досягнення гладкої поверхні шкіри. Під час цього лікування, а також з деякими з оригінальних пілінги, дерматолога, пластичного хірурга або естетик фарбами кислотний розчин на обличчя людини. Цей кислий продукт горить шар з пошкоджених тканин, які потім з лугах, щоб омолодження. Коли новий шар оновленої росте на зцілення, вона вільна від зморшок, поглиблень, плям і багато іншого. Існують різні рішення, які можуть бути застосовані, але деякі з них зручніші, ніж інші. Ось деякі речі, щоб думати.

Що викликає пошкодження відбувається? Є кілька факторів, які викликають шкіри обличчя бути пошкоджені. Старіння, сонячних променів, акне, травм і токсинів в навколишньому середовищі все це сприяє зморшок, шрамів, поглиблень, гусячі лапки, лінії, плями і зморшки. Все це в сукупності дають особою змученим і побили вниз зовнішній вигляд.

Різні рівні пілінги: Існують різні рівні сили рішення, застосовувані в епідермісі людини залежно від того, що він або вона має звернулися. Деякі сильні краще для зморшок, зморшок і акне, а інші є більш кращими для лікування передракових уражень, які в якості доказу.

Найсильнішим є фенол: найагресивніший рівень епідермального видалення фенолу. Це особливо корисно для більш глибокої виїмки, шрами і є продукт, який використовується для викорінення передракових уражень, а також. Так як це продукт проникає так глибоко, це спричинить за собою трохи біль і набряк.

Наступний рівень трихлороцтової кислоти: Це продукт, який проникає на середньої глибини. Він використовується для згладжування м’яких ліній, плям і шрамів від вугрової висипки.

Alphahydroxy: Цей пілінг є відносно ніжний і може вимагати повторних сеансів, щоб отримати ефект, який ви намагаєтеся досягти. Цей метод займає менше півгодини і практично безболісна. Це не пов’язано будь-яких простоїв, непривабливості або час від роботи. Там буде трохи лущення шкіри, але нічого не дуже помітно.

Найніжнішої техніки всього: Тільки деякі лікарі використовують цю техніку, яка використовує фруктової кислоти, як це скидаючи агента. Ця процедура не тягне за собою біль або простоїв і повинно бути зроблено щомісяця для отримання результатів. Фрукти, які використовуються може бути цитрусові, виноград або яблука. Цитрусові містять лимонну кислоту, такі як лимони, апельсини, лайми або. Яблука в якості пілінгу містяться яблучна кислота, яка відкриває пори і відмови від акне. Коли виноград агента, винної кислоти є допомога.

Медичний персонал, необхідний: Тому що пілінг обличчя агенти можуть бути потенційно небезпечними для тканин, якщо застосовується неправильно, важливо, щоб звернутися за лікуванням від компетентного дерматолога, пластичного хірурга або естетик. У той час як косметологи не лікарі, вони навчені та сертифіковані для роботи у догляді за шкірою.

Особи шукає безболісний хімічної особи шкірки повинні інтерв’ю лікарі та СПА персоналу в їх регіоні. Це також корисно, щоб отримати з вуст в уста рекомендації від друзів, членів сім’ї, колег і ваших перукарем про кращих місцях у місті протягом процедури для обличчя.