Як зберегти нігті розширень

Нарощування нігтів служать не тільки як модний аксесуар, але і забезпечують захист для ваших нігтів. Тендітні нігті запобігти від руйнування через них. Вони також можуть вам позбавитися від звичка гризти нігті. Ці розширення також можуть використовуватися для приховування недурна, зламані, пошкоджені нігті і іноді вони навіть впоратися з цими проблемами. Для розколу нігтів, розширення особливо корисні, оскільки вони не дозволяють їм розділити далі. Ви можете скористатися всіма цими перевагами, якщо розширень застосовуються належним чином.

Дві процедури може зробити ці розширення. Спочатку йде “поради”, які легкі у формі цвяха пластикових пластин, які приєднані до кінчик нігтя з клеєм і потім весь ніготь наноситься акрил. Другий метод “форми”, в якому форму цвяхів зроблені, які потім надати бажану форму і блискучим.

Остання тенденція акрилові штучні нігті, які утворюються з поліметилметакрилату акрилові метакрилату, в якому полімерний порошок і рідкий мономер сумуються. (Ця суміш займає близько 15 хвилин, щоб зміцнитися повністю Це стає важко в 15 хвилин Час, витрачений на зміцнить цю суміш на 15 хвилин приблизно в майже 15 хвилин, він отримує загартовані}. Аналогічно час, необхідний для його видалення від 15 до 20 хвилин. Це можна видалити за допомогою будь-якого розчинника, переважно ацетону. Це дуже добре для тих, у кого ламкі нігті або мають звичку гризти нігті.

Ще один вид є гель розширень, або УФ-верхній шар, які обробляються за допомогою світла. Як випливає з назви, вона використовує гель полімеру і мономера, який наносять на верхню частину нігтя, а потім отверждают ультрафіолетовим світлом. Гелі «Немає світла» стають все більш популярними, оскільки вони не використовують УФ-променів, але і використовувати кисті або розпилювача для лікування гелем або просто водою. Це може бути використано для фіксації зламаною нігтів теж.

Один з добрішими нарощування нігтів є обгорткою нігті, які зроблені зі скловолокна, паперу або волокон, таких як шовк або льон. Вони дотримувалися нігті на їх вершинах. Це найбільш природний вигляд розширення, але вони є найменш міцні теж.

Якщо ви уважно подивитеся на ці розширення, ви знайдете багато плюсів, а також мінус точки в них. Основними розширеннями акрилові інтересах нинішнього є міцність і природний вигляд. Проте їх недоліком є ​​те, що вони утворюють розрив з кутикулою, як вони ростуть з натуральним нігтем, в якому знаходиться пилу і зростання грибка, який у свою чергу привести до серйозних шкірним захворюванням. Для уникнення таких умовах дві процедури, названої заповнення лікування та лікування Re балансування використовуються. Колишній вимагає визнання того, основна проблема, а потім розрив меблів таким чином, щоб дати нігтів гарний зовнішній вигляд. У більш пізніх, розширення змінена шляхом видалення вершини і розміщення його в правильному положенні. Хоча зовнішній вигляд гелю розширення Природно, їх життя коротке. Крім того, їм необхідно професійне для їх застосування, в іншому випадку вони можуть призвести до розтріскування у ваших нігтів в той час як їх видалення.

Інфекція є найбільш тривожних проблем, викликаних цими розширеннями. Вони заборонені в багатьох лікарнях для своїх співробітників, оскільки вони можуть поширюватися інфекції серед пацієнтів. Більше того, мабуть ігноровані саме відбулося і з розширеннями, як їх разючу з деякими тверду поверхню, може створити серйозні побічні ефекти, як викорінення стрижня. Висновок все це, ви повинні дотримуватися належну обережність при носінні розширення та післямови теж. Технік експерт нігтя і відомий салон слід звертатися до їх застосування. І ви повинні підтримувати ваші нігті шляхом їх регулярного чищення їх нижньої м’якою щіткою і масаж їх і навколишнє шкіру з кремом, з тим щоб сприяти росту клітин. , Піклуючись про такі прості речі, ви можете носити ваші нарощування нігтів з легкістю.