Як вибрати найкращий крем для обличчя Зморшки

Багато людей платять великі гроші за екзотичні антивікових вітамінів в шкіру креми і процедури, які обіцяють стерти тонкі лінії і, що допомагає запобігти зморшки, на жаль, не всі креми, які обіцяють зберегти шкіру молодою буде дійсно зробити це.

Більшість дерматологів рекомендуватиме креми для шкіри, який містить вітаміни відомі як антиоксиданти. Антиоксиданти ефективні в запобіганні пошкодження шкіри, викликані впливом сонця і вільних радикалів.

На жаль, належного догляду за шкірою містять дуже низькі концентрації антиоксидантів. Існують три антиоксидантів, які, як було доведено, щоб зменшити і запобігти вплив вільних радикалів і сонця на шкіру: вітамін Е, вітамін С і селен.

При пошуку крем зморшки особи ви повинні переконатися, що містить достатню кількість цього антиоксидантів. Антиоксиданти, як відомо, щоб звернути назад деякі агенти, звані вільними радикалами від руйнування клітин у шкірі і тілі. Вільні радикали всюди, і вони є результатом процесів нормального тіла, хоча вони можуть бути створені в результаті впливу різних факторів навколишнього середовища, як, ультрафіолетове випромінювання від сонця або курінням, і можуть
прискорити процес старіння.

Ви можете знайти справді гарна якість шкіри креми на ринку догляду за шкірою, все, що вам потрібно знати, які елементи є кращими, щоб зупинити процес старіння, і ці елементи: селен, вітамін С і вітамін Е. Багато експертів вважають вітамін Е найбільш потужний і ефективний антиоксидант, оскільки вона захищає клітинні мембрани. Ви також можете знайти цей вітамін в рослинних оліях, таких як: горіхи, мигдаль, арахіс і зерна.