як координувати руки, даючи стрижки

Якщо ви абсолютно нової для стрижки волосся, це може бути важко, щоб ваші руки в синхронізації з тим, що ви від них хочете. Даючи стрижку, необхідно використовувати обидві руки. Вони мають різні, але важливу роботу робити. Так як тільки 15% людей лівша, ми будемо дивитися на роботу Ваші руки якщо ви правша (для наочності). Ваша права рука вашого ріжучого руки і лівою рукою ваш холдинг руку. Ваша ліва рука дуже важливо з мізинець і безіменний пальці буття пальцями розпірки з вашого середнього пальця і ​​покажчиком бути вашим проведенні пальцями.

роботи вашого тримаючи за руку
Ваша тримаючи за руку (для ілюстрації, це ваша ліва-менш домінуючою руки) має 3 важливих завдань, щоб зробити:

* Тримає волосся – Як тільки ваша права рука гребінця волосся від голови, лівою рукою захоплює, що волосся між середньою і покажчика пальцями.
* Вирішує, скільки вирізане – Ваш мізинець і безіменний пальці визначити відстань між шкіру голови і крапка поділу. Вони вирішують, скільки волосся має бути відрізані і виступати в якості керівництва.
* Вміщає Comb – Як тільки ваші пальці Spacer допомогти вам вирішити, де різати, вам потрібно передати вашу гребінець з вашого різання руку до тримаючи за руку. Не відпускаючи волосся в ваш холдинг / лівою рукою, ковзати ножиці між великим і покажчик. Натисніть великим проти вашої рукою тримати гребінець стійким.

роботи вашого ріжучого руки
Ваші ріжучі руки (правої або домінуючою руки) має 2 робочих місця, щоб зробити:

* Комбс волосся – Ви починаєте з вологими, чистими волоссям, лежачи на шкіру голови. Вам потрібно розчісувати до пасмо волосся так що ваш холдинг може зісковзнути руці його між 2 затримка пальців.
* Працює ножиці – Коли волосся утримується між пальцями ваш холдинг і вимірюється за допомогою пальців відстань, ви готові передати ваші гребінця ваш холдинг руку і зробити розріз.

Навіть якщо ваш різання рукою робить більшість різницю візуально, це робота тримаючи за руку, що робить все відмінності. Якщо ви не ваші волосся акуратно підняли і на відстані, ви будете в кінцевому підсумку з брудним і нерівномірним стрижку.

Вказівки про те, як правильно маніпулювати ножицями, см. Керівництво для початківців, щоб стригти волосся розділі 5.