ручної флакони для парфумів

Видувне скло, безумовно, один з найстаріших стародавніх технік створення ручної пляшки духів. Вважається, що стародавніх єгиптян є оригінальні винахідників скляної техніки. Виробництва металургії та фаянсу вніс величезний внесок у виробництві скла для флакон духів. Найбільш ранні єгипетські скла, який був введений до нас приїжджав у вигляді маленьких кульок і інші підвіски, які були знайдені в цьому районі ще в 3000 р. до н.е. Скло було зроблено шляхом плавлення комбінації вапна, кальцинованої і кварцового піску. Скла формується в результаті хімічної реакції і взаємодія нагрітого піску і соди, який виробляє прозору поточної рідини. Коли рідина охолоджується, скло формується миттєво.

Перші скляні посудини вперше з’явився в Єгипті в середині 2000 р. до н.е. Вони були виготовлені формуванням на сердечник, який зроблений з піску і бруду, щоб сформувати внутрішній простір ємності. Ядро потім занурений у вигляді дуже вузького розплавленого скла; сердечник буде потім зіскоблюють, коли судно охолоне. За цей час скло називають штучним напів-камінь, який був досить дорогий пункт новизни. Аристократи в протягом цього часу не володіли ніякої скляна майстерня так як це була королівська монополія. Коли падіння королівської влади закінчилася, Нового царства закінчилася викликало зупинку на виробництво скла для певного періоду часу. Революційний винахід видувного скла потім відбулися в Сирії в 1 столітті до н.е. Однак, цей метод не міг не дістатися до Олександрії, поки другій половині 2 століття до н.е., де скла дме була введена римлянами. Новітні відкриття отримали зростання виробництва.

Видувні флакони скла були зроблені прилипання частина розплавленого скла до кінця пальника і введення повітря під тиском іншого кінця труби. Це було повністю зроблено дме в рот. Художнє перетворення форми флакони для парфумів починає з’являтися. Форма буде потім можна розрізати за допомогою коліщатка міді, а потім землі за допомогою порошку Емері. Коли флакон духів вже склалася, Вишукані прикраси та інші прикраси були додані, затискаючи гарячого скла, додавши, ручки та інші можливості. Прості прямі моделі можуть бути перетворені в більш складні і складні форми, які додає до краси флакон духів. Коли форма вже сформований, забарвлення і ручний розпис займає місця. Він потім слідують розміщення флакони для парфумів у печі, яка має дуже гарячої температури для того, щоб встановити кольору в скляних робить його постійним. Після чого, пляшки залишають охолоджуватися до моменту їх використання.

Сьогодні, продукти видувати скло ще пройти той же процес так стародавні їх створення. Ніякі інші примітивні знаряддя НЕ були додані до первинних.