Як позбутися від в’ялості шкіри природним

Подивимося правді в очі. Ми не збираємося бути молодим назавжди. Провисання шкіри, що ми всі повинні зіткнутися в якийсь момент в нашому житті. Але це не означає, що ми повинні прийняти його, і нічого не робити з цього приводу. Є способи, щоб омолодити шкіру і зробити його молодим. Яким чином? Давайте з’ясуємо.

Спочатку трохи фону, чому у нас фактично є провисання шкіри в першу чергу. Двох білків – колагену і еластину, несуть відповідальність за збереження нашої шкіру пружною і еластичною. Так що якщо ви потягніть шкіру трохи, і звільнити його, він буде швидко прийняти свою початкову форму спини. З віком здатність нашого організму виробляти ці білки йде вниз. Це призводить до вільної, обвислій шкіри містять зморшок і тонких ліній.

Зараз це може здатися гарною ідеєю використовувати Крем проти зморшок, що містять колаген як інгредієнт. Зрештою, дефіцит колагену є причиною зморшок, чи не так? Косметика компанії сподіваються, що ви думаєте, це правильно і купити їх креми, що містять колаген.

Факт – молекули колагену занадто великі, щоб бути вбирається в шкіру при місцевому застосуванні через кремом. Такий крем не буде мати ніякого сприятливого впливу на шкіру взагалі. Ідеальний спосіб позбавитися від зморшок є підвищення колагену вашого тіла виробництву здібностей. Це не так складно зробити насправді. Давайте подивимося, як.

Є деякі природні речовини, які допомагають організму у виробництві цих білків. Подивіться на інгредієнти, як Cynergy ТЗ в ваш крем. Це витяг з вовни овець Нової Зеландії був знайдений в дослідженнях, щоб стимулювати виробництво колагену і еластину в організмі. Це допомагає в підтримці шкіру пружною і еластичною.

Активний Манука Мед є спеціальною мед, який допомагає в лікуванні в’ялої шкіри провисання. Це також підвищує вироблення колагену і еластину в регенерації шкіри і допомагає у збереженні її молодою і гладкою.

Nanobelle CoenzymeQ10 (CoQ10) є потужним антиоксидантом. Він проникає глибоко в шкіру і захищає її від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Вона також має сильну протизапальну дію зморшок.

Вакаме – бурих водоростей Японського моря, допомагає шкірі по-різному. По-перше, воно живить шкіру з великою кількістю вітамінів і мінералів, і тримає його здоровим. Тоді він також запобігає порушення hyraluronic кислоти в шкірі – необхідний елемент для підтримки шкіри гладкою і пружною. І нарешті, він захищає шкіру від УФ-променів сонця – причина номер один вікових плям.

Так що у вас є. Всі інгредієнти потрібно боротися з провисанням і в’ялої шкірою. У деяких досліджень, і додати їх у свій арсенал краси – свіжий молодої шкіри знаходиться в межах вашої досяжності.