IPL лікування терапія ~ ouch_

IPL терапія … ай! Ви коли-небудь розтягується гумкою, щоб її межами потім продовжив прив’язати його неодноразово на всьому протязі Вашого обличчя? Ой! Найперше, що вам потрібно знати про лікування IPL терапія, що це може зашкодити! Настійно рекомендується використовувати знеболювання кремом до будь-якої терапії ИЛП або ~ ~ УВАГА кожного Зап буде боляче.

Так що ж таке IPL терапія `інтенсивного світлового імпульсу` подобається?

Невелику прямокутну форму палички, а як геніальний ліхтарик з невеликим Тип пилососа шланг приєднаний до великої величезний машина, яка весело наспівує в задньому місці, хоче подарувати Петербургу цільовим ділянці шкіри, коли натиснута кнопка. Ви отримаєте носити маленькі темні непрозорі окуляри для захисту очей перед хорошим товстим шаром холодного гель наноситься на шкіру у вигляді захисту перед будь-яким вигоряння.

Вигоряння відразу ж слід яскравим спалахом світла і прив’язка відчуття на шкірі. Залежно від вашої терпимості до болю, і якщо ви вирішили використовувати знеболювання кремом, прив’язка може відчути себе великою гумкою напружені до “межі потім відпустили до шкіри, Yeow!

Якщо ваша шкіра була занімілих, Зап відчуває, як маленький маленький рухом пальця. Дискомфорт терпимо, але повірте мені на слово, знеболювання кремом є шлях … Чому бути незручно?

У IPL Робота лікування?

Інтенсивне лікування світлового імпульсу використовуються для різних станів шкіри, пружність шкіри і видалення волосся в залежності від довжини хвилі лазера.

Для фотоомолодженню, IPL терапія використовується для корекції пошкоджених ділянках шкіри в результаті гіперпігментації. IPL терапія є ефективним в позбавленні від пігментних плям, а також червоний, плямистий шкіри, навіть розацеа.

Після лікування IPL терапія, ваше обличчя може бути трохи опухлі в плямах, і ви, швидше за все, помітите деякі зміни кольору, починаючи від незначних почервоніння невеликого коричневі плями. Замість того, щоб в жаху, радійте! Це свідчення того, що лікування працює ефективно.

Ви помітите, що область на шкірі, які знебарвлюють більшість областей, де ви побачите самі поліпшенні раз знебарвлення зникає через тиждень або близько того. Зміна кольору може бути досить значним, що, якщо ви подивіться на вашу шкіру в збільшувальне дзеркало, воно з’явиться, як ваше обличчя було забризкані маленькі плями бруду. Це відмінний знак, що всі ці вікові плями і пошкоджені ділянки шкіри зникне, коли шкіра відновлюється після лікування.

Він також рекомендується деякими IPL терапія фахівці, особи шкірки тиждень або близько того після лікування корисно позбутися знебарвлення.

Є IPL препарати були ефективними “у вдосконаленні зовнішності?”

Хоча результати відразу помітно вже після першого сеансу, кілька процедур IPL терапія, (який не дешево, до речі), як правило, необхідні для викорінення всіх вікових плям, пошкодженої сонцем шкіри, судинних зірочок і розацеа.

Тим не менш, кінцевий результат, просто дивно! Пігментних плям, НЕ БУДЕ! Судинні сіточки на переніссі, НЕ БУДЕ! Рум’яні щоки, НЕ БУДЕ! Під оком знебарвлення, НЕ БУДЕ! Це дійсно дивно бачити всі ці вперті пошкоджені ділянки шкіри буквально зникають.

Чи знаєте ви, що IPL лікування терапія також зменшити розмір розширені пори, стимулює вироблення колагену і так, що шкіра стає пружною з пухкими з більш здоровими клітинами шкіри? Все це вносить свій внесок у вашу шкіру виглядати так добре і відчуваю себе чудово!

Найкраща особливість IPL терапії є те, що він працює … Насправді дивно! (І це ви використовуєте знеболювання кремом, це навіть не незручно.)

І пам’ятайте, немає необхідності бути очищені від стелі після IPL хоче подарувати Петербургу вас, просто намазувати товстим шаром на знеболювання кремом і все буде в порядку. Відновлення бачення красу просто хоче подарувати Петербургу далеко.