Invisalign невидимі брекети – переваги

Invisalign невидимі брекети дають ті ж переваги стандартних ортодонтичного лікування підтяжки, але без пов’язаних суєти і незручностей. Як це практично невидимий спосіб випрямлення зубів, вона має широку популярність.

Використання Invisalign брекети, широкий спектр ортодонтичних питання можуть бути вирішені. Ці брекети може виправити загальної ортодонтичної проблеми, такі як виступаючі, переповнений або нерегулярно розташовані зуби, overbites, underbites та інші перекоси. Це може поліпшити ваше здоров’я ясен і зробити вашу зовнішності краще в поступовому, зручною манері.

Ясно, невидимі брекети може надати вам з гарною посмішкою, вміло виправлення зубів, і ніхто навіть не знаючи, що ви носите брекети. Як капи з прозорого пластику, вони практично непомітні при нанесенні на зуби. Invisalign невидимі брекети є прекрасною альтернативою традиційним металеві скоби. На відміну від інших ортодонтичного лікування брекети, немає регулювання або посилення процедур. Лікування не пов’язане з якою-небудь матеріал, який дратує зубів і ясен.

Invisalign невидимі брекети призначені для задоволення унікальних потреб дорослих пацієнтів. Це змушує вас почувати себе впевнено в будь-якій ситуації. Ці знімні, і тому Ви можете щіткою і ниткою нормально.

Invisalign невидимі брекети забезпечити переваги комфорту і невидимості. Кожен набір повинен носити протягом приблизно двох тижнів. Випрямляч буде обережно рухатися зуби в правильне положення. Середній час обробки потрібно становить від 9 до 15 місяців. Час обробки варіюється від випадку до випадку. Вартість лікування залежить від різних факторів, включаючи тяжкість проблеми, складність і тривалість лікування. Через процедуру первинної експертизи, ортодонтичне фахівець може розробити власне Invisalign план лікування для вас.