як купити машину IPL

Купівля IPL машина використовується для бути кілька простий вибір. Були тільки 4-5 компаній, які продали їх, і ви повинні були мати медичну освіту, щоб використовувати їх. У наші дні це набагато більше ускладнюється дерегулювання і безліч нових постачальників, що надходять на ринок. Так що в цьому ринку підвищена активність, нові моделі, різні специфікації і ціни, з чого ж почати? Ну, старий добрий контрольний список, ймовірно, краще місце. Є ряд питань, які необхідно враховувати при заглиблюючись у цьому процесі придбання. Ось кілька міркувань, брати до уваги.
1. Чи хочу я, портативні або повна установка салону? Це в значній мірі залежить від типу бізнесу ви знаходитесь. Якщо ви на всі мобільні, те хороше портативний пристрій має бути шлях. Якщо ви працюєте тільки з одного місця, а потім піти на більш важкі машини.
2. Яке лікування діапазони я хочу? Це хороше запитання, і життєво важливо, щоб відповісти. Якщо лікування клієнтів з більш темними тонами шкіри, ви повинні мати це на увазі і переконайтеся, що машини ви дивитеся на є фільтри і діють на території 755-1200nm діапазоні довжин хвиль. У більшості з них немає, так що будьте обережні, щоб не витратити понад 10 000 на машині, яка не буде ставитися до ваших клієнтам
3. Скільки частини руки у нього є? Якщо ви орієнтовані на вузький вибір процедур, то це добре, але дві краще, а деякі номери з трьома. Подумайте про те, що ви хочете запропонувати. Крім того, якщо ви йдете на машині з 1 частину руки, але вона поставляється з додатковим них, переконайтеся, що це вилка & гра. Це означає, вибирає відповідний вибір процедур автоматично, коли ви підключаєте частину руки або палички.
4. Яка вартість заміни частин руку? Вони розрив у часі, а деякі компанії стягують десь між 700 і 1200 для заміни, який обурливий, але вони це зійшло з рук так довго тепер. Пошук постачальників, які продають частини руки для заміни 300.
5. Скільки пострілів лань лампи мають і це варто додатково? Деякі компанії продати вам машину, то з вас додаткову плату за постріли. Це трохи схоже на стару аферу ксерокса яким вони продають вам машини і стягувати вартість за копію на вершині. Знайти продавця, що продає машини з лампами, що минулого 1000,000 плюс і переконайтеся, що заміна ламп коштувати не більше 100.
6. Не погоджуйтеся на старі моделі в нових коробках. З дерегулювання на 1 жовтня 2010 було багато нових постачальників з’являються на ринку нові, більш досконалі машини, ніж ті, що пропонуються старше імена. Ці нові машини більш сучасним, краще побудована, і мають найсучасніші технології, вбудовані в них. Вони потужні, довговічні і не потребують обслуговування.
7. Контракти на обслуговування та продовження гарантії. Розширена гарантія часто мають на споживчі сторожовий програми з поважної причини, вони дорогі і самі непотрібні. Деякі продавці продають IPL машини за високими цінами, а потім спробувати переконати вас платити великі збори за обслуговування. Шукайте постачальників, які пропонують 5 років гарантії в їхній ціні. Там просто немає виправдання платити 1500 – 2000 на рік для цього. Якщо машина SIS хорошої якості, запитайте себе, чому така висока ціна?
8. Ціни. Одним з найбільш важливих аспектів цього придбання. Кілька компаній, які мали це занадто добре, занадто довго все ще чіпляються за свої завищені ціни, торги на своє ім’я, але це дурниця. IPL технологія не фахівець, це більш просте, що створити свій власний ПК з частинами з Maplins або RS. Навіщо платити в будь-якому місці від 10-30,000 на систему, коли ви можете купити повну професійну 2 кВт Elight IPL системи, яка розглядає весь спектр всього за 2999, і основною системою для всього 1999. Не платити надмірно, немає ніякої необхідності. Це звичайна технологія, незважаючи на те, що продавці вам скажу.
9. Навчання. Добре, це правда, що ті, хто продає машини понад 20000 пропонуватиме навчання, але все ж, якщо ви можете купити якісну машину всього за 1999, а потім платити тільки за якість 500-1000 навчання на місці, те, що має більше сенсу, безумовно, . Існує зростаюча кількість якісних тренерів з великим досвідом з’являються всюди в даний момент. Попросіть вашого постачальника подробиці, вони повинні мати посилання на навчальні заклади.
Так, партії, щоб думати, і ви, мабуть, більше ваших власних імперативів, щоб додати до списку, але одне можна сказати постійно, купівля та IPL системи, швидше за все, змінити ваш бізнес. Удачи.