як контролювати жирну шкіру, частина 1

Спробуйте застосувати дитячу присипку з кукурудзяним крохмалем, щоб ваші обличчя жирна зон. Порошок допомагає тримати ваше обличчя свіже весь день, якщо ви застосуєте його після того, як ваш фонд і перед вашою нормальної порошком.
Назва бренду не важливо, просто, що ви отримаєте вид з кукурудзяним крохмалем в ньому. Не забувайте використовувати зволожуючий після очищення, якщо yoBaking соди, можна додати столову ложку соди випічки до улюблених м’яким миючим засобом (повна пляшка). Це забезпечить ніжний пілінг і вбивають бактерії в той же час.

Кукурудзяний крохмаль, кукурудзяний крохмаль щіткою використання з легкої руки і велика кисть для пудри, перш ніж застосовувати звичайний порошок.

Gatorade, нанесіть Gatorade на обличчя ватним тампоном, обполосніть, коли ви відчуваєте поколювання.

Мило для рук; використовувати дуже м’яке антибактеріальне мило на вашому обличчі кожен раз в той час. Молоко та мед типи пропонують трохи зволожуючого крему під час чищення, але вам все одно потрібно, щоб зволожити за хороший зволожуючий крем для жирної шкіри.

Мед, це природні зволожувачі і антибактеріальний засіб, яке очищає поки він пом’якшує. Застосувати столову ложку на обличчя і залиште на 10 хвилин. Ретельно змийте теплою водою. Це може бути використано так часто, як це необхідно.

Лимон; Стисніть свіжого лимона і застосовувати сік з ватним тампоном, залиште на 3 хвилини до чищення, але не залишайте його на вашій шкірі більше, ніж це. Якщо ваша шкіра дратується, спробуйте змішати його з гамамелісу в 50/50 рішення.

Зволоження, тому що недолік вологи приводить до того, ваші сальні залози понаднормової роботи, не оминають зволожуючий крем. Це завжди спокусливо залишити зволожувач, коли у вас жирна шкіра, тому що додавання вологи до поверхні, яка вже більше видобутку нафти не здається логічним, але не піддавайтеся спокусі. Нанесіть зволожуючий крем на вологе обличчя, і це допоможе ущільнення в таку необхідну вологу, яка може допомогти вашій сальні залози починають регулювати самі.

Матуючи серветки; знайти в місцевих наркотиків і дисконтних магазинів може допомогти вам приглушити сяйво, яке починає виявлятися в середині дня. Вони добре підходять для використання з косметикою, тому що вони приглушити блиск без зняття макіяжу.

Жирна шкіра може бути обтяжливою частиною вашого життя, але якщо ви дбаєте про неї, вона буде піклуватися про вас. Людям з жирною шкірою, як правило, показують вік більш повільно і спалювати менше то їх сухою шкірою колегами. Використовуючи наступні поради зібрані з реальних людей, які стикаються з дилемою успішного управління жирна шкіра, ви зможете знайти ті, які працюють на Вас.

Сандалового дерева; досить просто змішати з гамамелісу порошок сандалового дерева, щоб зробити пасту. Нанесіть на обличчя і залиште на 10 хвилин. Змийте теплою водою.

Профіль, відкрийте ваші пори до очищення один або два рази на тиждень. Є два шляхи ви можете зробити це. Перший (і кращий) до кипіння каструлю з водою, як тільки він починає кипіти, візьміть це від високої температури (і далеко від плити). Нахиліться над каструлею з рушником на голові, створюючи намети над головою і банк. Будьте обережні, щоб не обпектися. Пара буде захоплених рушником, дозволяючи вашому обличчю, щоб отримати міні-сауна, яка відкриє пори. Негайно очистити з м’яким миючим засобом, а потім з хороший зволожуючий крем для жирної шкіри.

Олія чайного дерева, нанесіть Це натуральне масло для вашої шкіри в нічний час і не забувайте пити багато води. Поєднання очистить ваше обличчя швидко.

Тригери, навчитися розпізнавати різні внутрішні і зовнішні речі, які викликають ваші сальні залози піднімати сік. Стрес часто є чинником, а також багатьох факторів навколишнього середовища. Як тільки ви знаєте, які речі викликають показ сальних залоз надмірної продукції, ви можете працювати, щоб уникнути їх.

Вода, пити 8 склянок на день! Вода допомагає очистити токсини потрапили в шкіру, а також забезпечує внутрішню вологу до нього. Коли ваша шкіра зволоженою, це не потрібно намагатися компенсувати сухість. Це не означає, що ви ніколи не буде у вас жирна шкіра, але вона поступово стала набагато більш збалансованою.
U Виберіть спробувати це, це занадто сушки на обличчя в іншому випадку.