як вітамін С допомагає захистити шкіру

Ви, напевно, чули ваші батьки підкресливши, про багатих вітаміном дієти. Ці вітаміни підвищити імунну систему нашого організму і мають дуже важливе значення для здоров’я нашої шкіри. Догляд за шкірою досліджень показали, доказів того, що вітамін С може допомогти в лікуванні шкірних проблем, таких як сонячні плями, опіки, зморшки, плями, пігментні плями і навіть інших питань гіпер пігментації. Цей водорозчинний вітамін, відомий також як аскорбінова кислота не виробляється нашому організмі і, отже, повинен бути включений у наш щоденний раціон.

Шкіра вигоди від вітаміну С

Вітамін С в основному діє у двох напрямках. По-перше, він є потужним антиоксидантом, як вона захищає шкіру від фотостаріння, запобігаючи утворенню вільних радикалів. Ці вільні радикали утворюються шляхом реакції між ультрафіолетовими променями і клітини шкіри, білків і ліпідів. Вітамін С ефективно протистоїть проти таких реакцій в шкірі. За рахунок зменшення утворення вільних радикалів, вітамін С допомагає уникнути пошкодження сонцем, а також вона зберігає шкіру від передчасного старіння, після впливу УФ-променів. По-друге, вітамін С знижує утворення меланіну в шкірі. Меланін пігмент шкіри, який відповідає за те, що вашій шкірі темний відтінок. Hyper пігментація виникає в результаті підвищеного утворення меланіну.

Пероральний прийом і місцеве застосування вітаміну С

Наведені вище дві переваги вітаміну С достатньо, щоб відновити його значення для здоров’я вашої шкіри. Експерти по догляду за шкірою почали використовувати вітамін С екстрактами в конструкцію і рецептуру своїх продуктів. Так як ваш організм не може виробляти вітамін С саме по собі, воно стає все більш необхідним розглянути інші способи забезпечення цього важливого поживної речовини на шкіру. Крім включення його в раціон, ви можете вибрати для догляду за шкірою на основі вітаміну C. Будучи водорозчинним вітаміном, він отримує легко вбирається в шкіру і проникає в більш глибокі шари. Місцеве застосування вітаміну З такою багатою сполуками (наприклад, Obagi C Rx системи здорових шкіри) показати видимі переваги шкіри в порівнянні з їжею. Насправді, коли споживається в усній формі. Всі поживні речовини повинні спочатку пройти цикл поглинання, травлення і обмін речовин, щоб показати кінцевий результат.

Здорові, шкіра виглядає молодшою ​​без пігментних плям, пошкодження сонця, плями або темні плями не дуже важко придбати. Ви тільки повинні бути свідомими про потреби вашої шкіри. Старіння і впливу УФ-променів і пошкоджень шкіри шляхом додавання до концентрації вільних радикалів. Якщо ви дбаєте інгібувати утворення цих вільних радикалів, він безумовно допомагає користь шкіру від двох зазначених вище обмежуючих факторів (старіння і сонячних променів). Також вітамін С бордюри продукування меланіну клітинами шкіри, що робить вашу шкіру виглядати яскравіше і більш рівномірно пігментовані.

На закінчення, включають вітамін С в свій щоденний раціон, а в свій щоденний режим догляду за шкірою і користуватися його благами у вигляді шкіра виглядає молодшою.