яким далекої інфрачервоної сауни допомагають шкірі

Ви прийняли рішення придбати Інфрачервона сауна для особистого використання вдома.

Ваші дослідження показали, що Є багато важливих переваг для здоров’я, пов’язаних з далекого інфрачервоного тепла терапії.

Вони включають в себе:

сяючої шкіри
– Покращено імунної системи
– Покращення циркуляції енергії і підвищення
– Підтримки здоров’я серцево-судинної
– Сприяти втраті ваги
– Болі
– Детоксикація
– Зняття стресу та релаксації

Ця стаття буде зосереджена на тому, як далекого інфрачервоного тепла терапія сприяє здоровій, сяючої шкіри.

Шкіра факти
– Найбільший орган людського тіла
– Забезпечує захист для нашого організму
– Зберігає наші тіла при правильній температурі
– Складається з трьох шарів: епідермісу (зовнішнього шару), дерми, підшкірно
жир
– Ми втрачаємо близько 30000 до 40000 мертві клітини шкіри з поверхні нашої
Шкіра кожну хвилину кожного дня
– Якщо припустити, що здоровий спосіб життя, почуття і перспективних кращим перед 40
має багато спільного з генетикою
– Після 40, це те, що ви робите для підтримки здоров’я шкіри

Давайте розглянемо те, що FIR тепла.

Далекий інфрачервоний (FIR) тепла є однією з форм природного енергії від сонця. Інфрачервоне випромінювання рахунків більше половини енергії, випромінюваної сонцем. Він нагріває значення безпосередньо, а не повітря між ними.

Все життя вимагає РПІ тепло. Це не ультрафіолетовим випромінюванням. Далекого інфрачервоного тепла являє собою смугу енергії, яку ми відчуваємо, як тепло і вимірюється в мікронах. (Залишилося енергія від сонця ми бачимо, як світло.) Далекого інфрачервоного тепла має мікрон вимірювання 5.6-15. Він абсолютно безпечний і сприяє здоров’ю та зцілення.

Як воно насправді працює?

Далекого інфрачервоного тепла має здатність проникати в організм людини. Людське тіло поглинає FIR теплової енергії від 1,5 “-3”. Як РПІ тепло проникає в шкіру в підшкірні тканини, вона перетворюється з світлової енергії в теплову енергію в результаті чого кровоносні судини і капіляри розширюються. Це забезпечує кращу циркуляцію і тепла релізи токсинів і шлаків через потовиділення.

Це далекого інфрачервоного тепла, який забезпечує переваги проникаючих ран. Традиційна сауна нагріває повітря. Він не забезпечує глибоке зцілення. Це викликає піт, але часто повітря так жарко і задушливо, що деякі люди не можуть залишатися в сауні з метою отримання вигоди. FIR інфрачервоної сауни тепло комфортне і безпечне тепло, яке проникає і зцілює.

Як це допомагає шкірі?

Ви вже знаєте, що РПІ тепло викликає посилення кровообігу. Збільшення кровообіг несе значні кількості поживних речовин до шкіри. Збільшення циркуляції крові, як відомо, для полегшення акне, екзема, псоріаз, опіки, ураження і порізів.

Ви також знаєте, що токсини і шлаки випускають через потовиділення. Шкіри через цей процес також усуває забруднення і омертвілі клітини шкіри. Після того, домішки і мертві клітини шкіри усунені, і велика кількість поживних речовин здійснюється на шкіру, в результаті шкіра, яка має здоровий колір і текстуру. Шкіра м’яка, чиста і прозора. Макіяж йде на гладких та шкіра випромінює сяючий здоровий блиск.

У рамках здорового способу життя Інфрачервона сауна підвищить ясність і красу вашої шкіри.

Про автора:

Rayanne МакГі є партнером-засновником TheFarInfraredStore.com. Вона може бути досягнута в www.TheFarInfraredStore.com