шукають ефективне лікування зморшок прочитати це зараз

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене на цьому. Візьміть будь поширеним методом лікування зморшок, і я можу поручитися, що це не буде ефективним для вас. Це важка претензії. Давайте з’ясуємо, що за цим стоїть.

Скажи мені, що приходить на думку, коли ви думаєте про зморшок? Це ін’єкції колагену або Ботокс? Чи це крем з колаген всередині?

Перш ніж аналізувати ці процедури, спочатку ми повинні мати розуміння того, чому наша шкіра насправді зморшки з віком, і то тільки ми зможемо правильно порівнювати і оцінювати ці процедури.

Наш організм виробляє два внутрішніх білків, які ми знаємо, як колаген та еластин. Ці білки тримати нашу шкіру щільно разом і зберегти її пружною і твердою. Проблема в тому, – з віком, наш організм не в змозі виробляти достатню кількість цих білків йти в ногу з їх зносом в шкірі.

Низький рівень колагену і еластину послабити шкіру і вона починає осідати в місцях. Це також призводить до утворення зморшок і тонких ліній.

Ін’єкції колагену цільової цей недолік колагену шляхом ін’єкції колагену безпосередньо в шкіру. Це дійсно показує деякі результати, але на короткий час тільки. Ефект ін’єкції починають стиратися після кількох місяців, а потім вам доведеться повторити лікування.

Причиною цього є – колаген, що ці ін’єкції містять являє собою синтетичний варіант білка. Він виготовлений в лабораторії з використанням інгредієнтів, отриманих від корів і свиней. Його структура відрізняється від природного колагену наше тіло виробляє. Два не дуже добре поєднується і так наслідків ін’єкції довго не живуть.

Ботокс зморшок включає ін’єкції ботокса токсичних безпосередньо в м’язи обличчя. Це паралізує їх протягом деякого часу і надає особі розслаблений вигляд. Зморшки також, здається, бути зменшена через це. Знову ж, це тільки тимчасовий результат і зморшок повернутися через кілька місяців. Це зморшок просто приховує зморшки, а насправді ставитися до них.

Ми не повинні забувати, що обидва ці інвазивні методи лікування можуть викликати серйозні побічні ефекти теж. М’язова слабкість, підвищена напруженість, алергії – все це поширені скарги після цих процедур.

Колаген креми не надто ефективним, оскільки вони також містять синтетичні колагену. Також важливим є той факт, що молекули колагену занадто великі за розміром бути вбирається в шкіру при місцевому застосуванні через кремом.

Що вам дійсно потрібно те, що може дозволити вашому організму виробляти більше колагену і еластину.

Природні речовини, такі як Cynergy TK, Активний Манука Мед і масло авокадо, дуже ефективні при цьому.

Вони не тільки видалити зморшки з поверхні шкіри, стимулюючи вироблення колагену і еластину, але і зберегти шкіру зволоженою і харчується. Це найбільш ефективний і безпечний зморшок можна знайти де завгодно.

Покладіть це на тест відразу ж, і спостерігати, як ваша шкіра перетворюється на молоду, красиву.