швидко і швидко макіяж ідеї для літа сексуальні ноги

Я не знаю про вас ….. але я дійсно з нетерпінням чекаю, прощаючись з холодною погодою і великою * Hello * до більш високих температур. Оскільки він не прийшов раніше, ніж я очікував, я вирішив взяти імпровізовану поїздку в Сан-Дієго на початку квітня, щоб отримати мій настрій в сонячну перспективу.

*, Який може серйозно обробляти все це сніг * О, мій.

Я спакував свої милі сарафани, стрінги сандалі, лосьйон для засмаги і приготувалися носити менше одягу на публіці! Це не може звучати як гідний, як я передбачав …. але якого біса, коли ви знаходитесь в Каліфорнії ви робите те, що каліфорнійці роблять. І, я не скаржуся!

* Того, щоб носити все розшарування одягу для зимового сезону, яка ніколи не здається, хочуть закінчити дійсно може отримати гнітюче *

До мого великого розчарування особистий, я виявив, що незалежно від того, як діва-Li-сексуальні моєї дорогоцінної ретельно зібрати наряди були схожі …. мій Tootsies не були готові, щоб вийти і обійняв громадської наготи! Застрягти носити мої черевики протягом останніх шести місяців не надихнуло, щоб вони були готові до раптової впливу без сторонньої допомоги. Ви, пані, знаєте, що я маю на увазі …. мозолів, грубої і висушену шкіру, серйозно потворні нігті на пальцях ніг … Так, і давайте не будемо забувати непарні 1-дюймовий волосся, які зазвичай паростки на великому пальці ноги. Це не красива картинка.

* І я навіть не впевнений, чому я до розкриття загальної маси, що я не настільки досконалі весь час *

Таким чином, після ходити взад і вперед в красі прохід одного нещасного Rite Aid … Я підняв свій останній лікування хвилинку, щоб дати мені мої гарні пальці:

1. Крем для кутикули Remover – Це додатковий матеріал сила, яка позбавляється від надлишкової сухості шкіри, які ви бачите на п’яту і пальці ніг. Піна все це по ногах і не забудьте покласти багато уваги в місцях гарт відбувається як кутикули нігтя, п’ята і носок поради. Залиште на 10 хвилин довше, ніж зазвичай. Витріть її рушником текстурованою ретельно і замочити ноги в теплій воді протягом 10 – 15 хвилин.

2. Золотий крем для ніг Бонда – майже всі аптеки носити його для дешевого. Він працює краще, ніж будь-який з незвичайного матеріалу масло для тіла, які ви купуєте в три рази ціною. Це не дасть вам ароматним запахом, але агов …. він працює як шарм. Я ніс пляшку зі мною всюди, я пішов під час моєї поїздки, і всякий раз, коли я помітив, трохи сухими плямами, я б почати процес зволоження знову. Ніч, я використовував пару бавовняні шкарпетки після того як я використав крем для підвищення лікування.

3. М’якій підошві сандалії – Я думаю, що одна з причин, чому мої ноги так тріщинами, тому що я ходив босий по будинку протягом усього осінньо-зимового сезону. Я купив собі мій обр Okabashi сандалі в Сан-Дієго і носив його в готелі, біля басейну і, можливо, і скрізь, які не вимагають фантазії соусом.

4. Велика пил Shimmer прозорий Лак для нігтів – Це найкращий інгредієнт для сексуальний шукає нігті на пальцях ніг! Дійсно … Цей тип лаку для нігтів відбиває світло, і я просто люблю дивитися на них, коли вони починають змінювати колір залежно, де я бовтатися. Я підняв * старий добрий надійний * Sally Hansen версія, яка тільки що зробив мій відпустку ще яскравіше.

Тепер, коли я повернувся до Ванкувера, я не можу чекати наших богів літа, щоб поширювати свою любов, щоб я міг * весна * в ремінцях, сексуальний і абсолютно божественний взуття.