природна терапія для шрамів – як позбутися рубців використанням лимонного соку

Більшість з нас може подумати, що лимонний сік є лише елементом для дуже хорошого освіження напою, але те, що ми не знаємо, є те, що вона також використовується в якості чудовою природної терапії рубців. Лимонний сік виключно хороший в лікування рубців, так як це частина альфа-гідроксильні кислоти (AHA) групи, який відключить мертві клітини шкіри, щоб дозволити зростання нових клітин і допомагають шкірі стають більш еластичними.

Ідея лимонний сік використовується в якості природної терапії для шрамів тому, що вона відбілює шкіру, щоб допомогти полегшити поява шрамів автора. Краще всього, якщо вона буде використовуватися на новому рану так, що процес загоєння буде швидше, що дозволяє уникнути недурна шрами. Це може допомогти замінити старі відмерлі клітини шкіри з новими для досягнення шрам-REE погляд ми всі прагнемо.

Для запуску цієї природної терапії для шрамів використанням лимонного соку, потрібно всього лише вирізати свіжі лимони з холодильника. Найкраще застосовувати її на уражену ділянку, поки вона холодно мати освіжає почуття. М’яко масажуйте лимона на шрамі в круговий рух, щоб дозволити соком, щоб пройти через шари шкіри. Інший спосіб зробити це тільки за допомогою легкого шматок чистої бавовни лимонний сік і нанесіть його безпосередньо на шрам. Дайте йому висохнути протягом приблизно 15 до 20 хвилин, а потім змийте теплою водою.

Додаткова обережність має бути зроблено, хоча для тих, у кого чутлива шкіра. Так як це кислота це може призвести до печіння і іноді роздратування шкіри. Було б краще, щоб спробувати його в першу чергу на ваш внутрішній рукою, а якщо немає роздратування шкіри не відбувається, то не зупинити це самий освіжаючий спосіб видалення шрамів.