прикидається – Керівництво по початку, що НД-бронзовим поглядом, не виходячи з house_

Кращі поради для ідеального засмаги підроблені

Якщо, як і багато хто з нас, вас турбує потенційне пошкодження шкіри від надмірного впливу ультрафіолетових променів, але все ще хочете, що здорові засмаглий вигляд, є рішення. Сучасний штучний загар продукти просунулися до того, що вони майже не відрізняються від справжніх. Для досягнення цього ідеального зовнішнього вигляду, ми представляємо 50 кращих порад для ідеального штучної засмаги:

1. Зберігайте її в холодильнику, штучний загар сповнена рослинні і йде досить швидко.

2. Не голитися протягом 36 годин з моменту нанесення засмаги, ви могли б отримати трохи плямистим.

3. Ніколи не мийте кольору керівництво водою з милом, мило можна вийняти засмагу.

4. Якщо ви турбуєтеся про постільна білизна тощо, поклав білі рушники, вранці замочіть їх у невеликий відбілювач, відбілювач нейтралізує штучний загар протягом 5 хвилин.

5. Завжди використовуйте рукавички, щоб застосовувати штучний загар.

6. Завжди зволожують до і після застосування штучної засмаги.

7. Не використовуйте продукти Dove, щось у Dove не згоден з штучної засмаги.

8. Пілінг має вирішальне значення для успішної підроблені засмаги, почати підготовку за кілька днів до підроблені засмаги.

9. Використовуйте пум камінь на ваші щиколотки, лікті, коліна і з’єднання між ступень і ніг, щоб дійсно видалити суху шкіру добре перед використанням штучної засмаги, то зволожувати цих областях стільки, скільки ви можете, це ті області, які йдуть Місцями найбільш .

10. Використовуйте тільки дуже мало лосьйон, мус або гель, і акуратно втирати його між рукавички перед нанесенням, трохи проходить довгий шлях, занадто багато буде створювати смуги.

11. Ніколи не намагайтеся дешевий супермаркет підроблений загар, вони не містять ніяких з’єднань догляду за шкірою, так що ваш загар не триватиме довго, вони також мають тенденцію створювати помаранчевий колір, і вони погано пахнуть.

12. Використовуйте губку для застосування до лінії волосся, набагато легше, ніж намагатися отримати його правильно в рукавичках.

13. 2 тонких шару дасть кращий загар, ніж 1 товстий, ніколи не наносите дуже багато продуктів.

14. Зробіть свою прасувальну голим у той час як ви дозволяєте пристрої висохли, ви можете виглядати трохи дивно, але ця діяльність дозволяє забезпечити відмінний сушіння без контакту з одягом, постільною білизною і т.д.

15. Почніть з ніг вгору, ноги легше, ніж верхня частина тіла, починаючи з ніг отримує вас на гойдалку до важкодоступних місцях були досягнуті.

16. Нанесіть невелику кількість зволожуючого до кісточок, гомілковостопний суглоб, коліна та лікті перед застосуванням продукту, ось основні області, які можуть викликати проблеми, оскільки шкіра тут, як правило, сухий і осередкове чи інакше.

17. За допомогою обладнання, після вашого підроблених засмаглого розробила буде виробляти більш темний результат.

18. Завжди використовуйте зволожуючий крем, який призначений для використання з штучної засмаги, деякі зволожуючі олії, які повинні вплинути на результат засмаги.

19. Використовуйте залишок, який знаходиться на вашому рукавички для засмаги рук, тільки шкірку від одного, обережно потягнувши її знизу, спробуйте залишити пальці цілі, так що ви можете помістити цю рукавичку пізніше. Гаманець руку, як кіготь, і застосовувати все, що штучна засмага залишається на другу рукавичку до відкритої рукою. Тоді, як тільки це суха, лущиться інші рукавички, і застосувати загар з перчаточного Ви видалили першого.

20. Якщо ви хочете подати нову заяву про темні результатів зробіть зволоження, але не очищення.

21. Не плавайте басейні, коли підроблені засмаглі, хлор відбілює шкіру, море дуже добре для купання.

22. Багато страждають вітіліго знайшли підроблений загар маски їх стан дуже добре.

23. Використовуйте один з зволожуючих продуктів, які містять небагато штучний загар, як і Сен-Тропе Кожен день, ваш загар буде тривати набагато довше.

24. Завжди використовуйте рукавички з текстурованою пальців, ці допомогти ваші дотики.

25. Постарайтеся не штучний загар на ваші килими, дітей або домашніх тварин.

26. Для смуги, нічого з м’яким кислоти в ньому повинні видалити їх, тобто лимонний сік.

27. Застосувати Vasoline над бровами і круглі лінії росту волосся.

28. Розвести сам засмага із зволожуючим удосконалювати складні руками, ногами, колінами і ліктями.

29. При використанні спрей або мус, застосовувати, і почекайте 30 секунд або поки вона не стане сухою на дотик, потім протерти невеликою кількістю зволожуючого крему змішати, і вдосконалювати важкодоступних місць.

30. Переконайтеся, що світло гарне, в ідеалі ванна кімната, те, що добре виглядає в темному світлі може виявитися нерівномірним в світлі дня.

31. Якщо вам не подобається відчуття липкості, застосовувати дитячу присипку 30 хвилин до 1 години після застосування штучної засмаги. Використовуйте листкового пудра для тіла застосовувати. Він не буду псувати ваше штучний загар, як тільки продукт висохне вона буде працювати.

32. Якщо ви незаймана штучний загар або просто хочете світло світіння, потім змішати ваші штучний загар з вашим звичайним зволожуючим, половина на половину, змішати в долоні і застосовувати, ви отримаєте запальничку.

33. Найшвидший спосіб видалення штучної засмаги, якщо ви хотіли б, є воском. Це працює, тому Зростаюча видаляє перших декількох шарів відмерлих клітин шкіри, вона займає від засмаги, а також.

34. Зігніть пальці, щоб отримати між суглобами пальців, це запобігає розповісти казку білих ліній.

35. Штучна засмага займає кілька годин, щоб розвиватися, завжди залишають принаймні 4 години до нанесення 2-й шар, якщо ви хочете більш темний колір.

36. Ніколи не поспішайте, швидкості і смуги йдуть рука об руку.

37. Перед засмагою вбирається в повній мірі, щоб витерти фланеллю на коліна, лікті і щиколотки, це дозволяє уникнути за збором в цих важкодоступних місцях.

38. Залишайтеся в приміщенні в той час як засмага розвивається, природне сонячне світло може поспіль штучний загар, перш ніж вона розробила.

39. Для ідеального штучної засмаги, відшаровується на день протягом 1 тижня перед нанесенням, зволожувати згодом.

40. Застосування штучної засмаги до лужних поверхонь створює Танго дивіться, якщо ви прийняли душ або ванну з використанням лужного мила, почекайте 30 хвилин перед нанесенням, щоб ваша шкіра PH, щоб повернутися до нормального життя.

41. Завжди використовуйте кругові рухи в застосуванні, а не вгору і вниз, це викликає ліній.

42. Носіть вільний одяг у той час як засмага розвивається, допомагає уникнути дискомфорту з липкою ефект.

43. Активний інгредієнт в штучний загар є DHA, його цукром, найбільш підроблений загар дозволить Вам відчути себе липкий, це абсолютно нормально.

44. Уникайте продуктів після засмаги, вони виробляються для протидії пошкодження сонцем, це робить їх дуже жирною для використання з штучної засмаги.

45. Для тривалого світіння, повторно застосувати один або два рази на тиждень.

46. Ніколи не забувайте зволожувати щодня, зволожувачі призначені для використання з штучної засмаги є на сьогоднішній день кращими.

47. Якщо у вас суха шкіра, штучна засмага зробить це гірше, не використовуйте штучний загар довше, ніж на тиждень, не даючи вашій шкірі перерву 3-4 дні.

48. Багато відкриті продукти захисту від сонця в даний час містять DHA, вони будуть називати це бронзатор, якщо у вас є штучна засмага перш, ніж іти у відпустку, використовуючи цей тип захисту від сонця допоможе зберегти засмагу довше.

49. Крім того, багато лежак лосьйони тепер містять DHA, знову ж таки вони називають це бронзатор, кожен мало допомагає.

50. Купуйте кращу якість штучної засмаги ви можете собі дозволити, дешеві містять дуже мало DHA і не інгредієнти догляду за шкірою, ваш загар буде бідних і не буде тривати дуже довго.