натуральне мило є екологічно дружнім і великий природний догляд за шкірою

Перше, що слід відзначити, це те, що хімічні речовини на шкіру слід уникати. Чому? Оскільки хімічні інгредієнти, що додаються до комерційної, хімічної милом шкідливо і робити більше шкоди, ніж користі. Ми повинні використовувати тільки натуральне мило з 100% натуральних інгредієнтів. Само собою зрозуміло, що все, що шкідливо для людини це шкідливо для навколишнього середовища теж.

Чи знаєте ви, що багато шкірні захворювання в сучасному світі викликано комерційними милом, так звані «синтетичні миючі засоби”? Чому люди використовують їх? Головним чином тому, що вони дешевші, і вони роблять більше прибутку для компаній, які вони виробляють їх. Синтетичні миючі засоби містять інгредієнти, які ми не в курсі. Як кажуть в народі “Якщо ви не можете з’їсти його, навіщо ставити його на вашій шкірі?”

Який є найбільшим органом в організмі? Це шкірі. А для цього потрібно, щоб дихати теж. Використовуючи натуральне мило з натуральними інгредієнтами ми можемо уникнути більшості шкірних захворювань. Це процедура добре відома протягом сотень років. Поява більш шкірних захворювань і раку може бути пов’язаний із застосуванням синтетичних миючих засобів в останні 50 років.

Протягом багатьох років не було ніяких альтернатив для натурального мила. Варіанти були або придбати синтетичних миючих засобів, або мило ручної роботи з використанням натуральних продуктів. Справа в тому, що зазвичай ви будете використовувати натуральне мило, тому що ви отримаєте залежним від неї. Уявіть собі, повертаючись до синтетичних милом і дивитися вашу шкіру відкидається. Уявіть собі, наскільки шкідливо комерційних мило можна для навколишнього середовища.

Чому? Як ми вже згадували, причина в інгредієнтах. Натуральні інгредієнти живлять шкіру всіма необхідними елементами в результаті чого шкіра повніти. Виразно, здорова шкіра приходить від здорових інгредієнтів і природа захищені натуральні інгредієнти, які роблять тільки хороше.