мікродермабразія для розтяжок – відповідь на ваші проблеми

Якщо ви схожі на більшість людей, ви б, напевно, розтяжок на деякі частини вашого тіла. Жінки зазвичай розвиваються ці непривабливі смуги на область живота і стегна після пологів. Чоловіки не позбавлені також, як і будь-який вид швидке збільшення ваги є потенційною причиною для розтяжок.

Звичайні засоби для розтяжок використовується для включають приховування пошкоджену ділянку шкіри з одягом і залишити все як є. Але зараз, можливо, є спосіб позбутися від цих потворних ліній на шкірі назавжди у вигляді мікродермабразії для розтяжок.

Мікродермабразія для розтяжок насправді ще спірною темою. Для того, щоб зрозуміти переваги мікродермабразії для розтяжок, давайте спочатку обговоримо, як розтяжки статися.

Шкіру регулярно виробляє натуральні речовини, звані колагену і еластину, що дозволяє шкірі бути гнучким. За наявності достатньої кількості колагену і еластину, шкіра здатна розширюватися і стискатися без виникнення розтяжок.

Тим не менше, наші тіла також гормони, звані глюкокортикоїди, які блокують вироблення колагену і еластину. У підлітковому віці і вагітність, рівні глюкокортикоїдів в нашому організмі надзвичайно високі, що призводить до негнучкості нашої шкіри. На жаль, це також етапи в житті, коли ми отримуємо багато ваги. Таким чином, з’являються розтяжки.

В останні роки, було багато розмов про використання мікродермабразія для видалення розтяжок. Будь мікродермабразії для видалення розтяжок є дійсно ефективним чи ні була джерелом дискусій між кількома фахівцями з догляду за шкірою в усьому світі.

Мікродермабрасіон широко використовується в якості анти-старіння процедура, як це дуже ефективним в усуненні пігментних плям, зморшок і інших дефектів шкіри, які лежать на зовнішньому шарі шкіри. Як правило, мікродермабразію процес включає в себе застосування туман дуже дрібних кристалів оксиду алюмінію до шкіри, яка буде ефективно видалити мертві клітини шкіри, залишаючи шкіру гладкою і м’якою.

Тим не менш, розтяжок не просто лежать на поверхні шкіри. Ця проблема виходить за все, аж до внутрішніх шарів, які не порушені під час мікродермабразії процесу. Це показує, що мікродермабразія для розтяжок не може бути такою прекрасною ідеєю зрештою.

Деякі експерти по догляду за шкірою може наполягати на тому, мікродермабразія може працювати на протяг видалення знака, так як процес фактично заохочує зростання колагену навіть у внутрішніх шарах дерми. Але правда в тому, це ще не було доведено, як зараз, мікродермабразія для розтяжок поки не реалізуються.

Якщо ви один з багатьох людей, які хочуть позбутися від своїх розтяжок, не втрачають надії, оскільки є інші способи вирішити вашу проблему. Одне з таких рішень є дермабразія процесу. Це значно дорожче, але більш ефективним, а також, чим мікродермабразії для натяжних видалення знака.

Існує також нова процедура, звана подрібнена лазерна шліфовка, який збільшує вироблення колагену за допомогою лазерів. Процедура не здійснений ще немає, але результати ці процедури є досить перспективними.

Справа в тому, що є багато інших методів лікування, крім мікродермабразії для натяжних видалення знака. Деякі могли б бути більш екстремальні, ніж інші, як підтяжка живота. Головне, ви повинні ретельно розглянути кожен варіант, перш ніж приймати рішення.