корисні поради для запобігання загальних проблем очей

Людське око неймовірно складний і пружною органу. Це почуття ми, ймовірно, розраховувати на саме та все ж ми часто приймаємо це як належне. Тільки тоді, коли ми раптом занурився у повну темряву ми розуміємо, як важлива наша зір, і як страшно було б втратити його.

Справа в тому, що є багато шкідливих звичок, а також зовнішні фактори, які можуть призвести до тимчасової і навіть до пошкодження наших очах. Ось кілька порад, які допоможуть запобігти деякі з найбільш поширених очних проблем з якими стикаються користувачі.

обмеженні впливу ультрафіолетового

Є деякі люди, які не хочуть носити сонцезахисні окуляри, тому що це змушує їх виглядати занадто «кричущі». Але носити захисні окуляри це більше, ніж намагаються виглядати круто. Вони захищають від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, яке в кінцевому підсумку може викликати захворювання очей, такі як дегенерація жовтої плями і катаракти.

Носити капелюх з полями на ньому, такі як капелюх бейсбол або ковбой також скоротити перебування на сонці майже вдвічі. Якщо це дуже сонячний день, і ви навколо багато відображають поверхонь, як океан або полів снігу, то краще подвоїти ставку на капелюх і відтінків.

Є також багато речей, які слід враховувати при купівлі належного сонцезахисних окулярів. Ви хочете, щоб переконатися, що ви купуєте окуляри мають гарний захист від ультрафіолетових променів. Об’єктив колір і “поляризованого” лінзи не мають ніякого значення з УФ-захистом, хоча поляризовані лінзи дійсно зменшують відблиски, що виділяються відбивають поверхнями.

Ціна дійсно не має значення, коли мова заходить про отримання сонцезахисні окуляри, які захистять очі. Дизайнерський бренд може виглядати добре, але часто вони пропонують дуже мало захисту. Як тільки Ви знаєте, що лінзи пропонують хороший рівень захисту від ультрафіолетового та ультрафіолетового випромінювання B, найголовніше те, що вони досить зручні для Вас, щоб носити протягом тривалого періоду часу.

запобігання втоми очей

Усе наше життя ми чули про те, як читання при слабкому освітленні або сидить занадто близько до телевізора зашкодить нашому зору. Але очей з тих пір фахівці розвінчали цей міф. Так, це втомить ваші очі, але вона не буде робити ніякого реального збитку.

З цим, як говориться, якщо ви сидите перед комп’ютером весь день на роботі ви не збираєтеся хочете, щоб ваші очі втомлює на вас. І якщо ви не будете обережні, вони, безумовно, буде.

Кращий спосіб запобігти стомлення очей таке ж ліки для відпочинку будь-яку м’яз на тілі. Вам просто потрібно відпочити. Якщо ви читали або перед комп’ютером занадто довго, просто взяти невелику перерву. Прогулянка на свіжому повітрі хвилину і просто дивитися вдалину. Чи знаєте ви, що курці говорять, що вони мають менший стрес протягом робочого дня, і це пов’язано з великою кількістю коротких перерв, що вони приймають? Звичайно, ви ніколи не повинні починати курити, але виходити на вулицю кілька разів протягом робочого дня, щоб відпочити ваші очі і ваш мозок буде робити чудеса для вашої продуктивності і ваше психічне здоров’я.

Знову ж, зорова напруга насправді не шкодить очам, але це може викликати сухість очей, зробити це важко зосередитися, носити вас або дати вам головний біль. Якщо у вас є зорова напруга, що відбувається знову і знову, ви могли б хотіти бачити очі лікаря. Хоча сам по собі він нешкідливий, то іноді це може бути симптомом чогось більш серйозного, як глаукома.

І пам’ятайте, що робити перерви від роботи так само важливі для вашої душі, так і для ваших очей.

планування регулярних перевірок

Більшість людей не буде звернутися до будь-якого лікаря, якщо не буде щось не так. Це так, як людські істоти схильні до роботи. Тим не менш, важливо, щоб побачити очі лікаря приблизно кожні два-чотири роки.

Це важливо з кількох причин. З одного боку, ваш зір може бути погіршення без вашого відома, і ви, можливо, буде потрібно зміна рецепта. Це важливо ще й тому очної лікар може потенційно зловити очі проблема, перш ніж він перетворюється на щось більш серйозне. Часто, якщо ви чекаєте, поки симптоми не розвиваються ви ризикуєте втратити частину своє бачення можливостей в довгостроковій перспективі.

Деякі люди з сімейною історією, які включають глаукоми або дегенерації жовтої плями повинні мати оглядів частіше, скажімо, раз на рік. Те ж саме, якщо у вас діабет або важкої короткозорості.

Майте на увазі, що існує різниця між офтальмолог, окуліст, і оптику. Оптика лише навчання, щоб зробити рецепт окуляри і підігнати їх до вас. Вони не можуть насправді призначить вам ліки для хвороби очей і тільки офтальмологи можуть проводити хірургії ока.

Захист очей важливо, і якщо ви будете слідувати цим простим пропозиції Це значно зменшить ваші шанси на розвиток проблеми із зором.