здорову шкіру необхідними живильними речовинами

Поживних речовин, таких як вітаміни та незамінні жирні кислоти (НЖК) є життєво важливим елементом здорового тіла. Гормони і антиоксидантів може прийти, як вітаміни. Тканин і ріст клітин регулюється вітамінів. Крім того, НЖК керувати клітинної сигналізації та регулювання набряк.
Право споживання вітамінів і НЖК має важливе значення для підтримки шкіри, найбільший орган тіла. Існує один натуральний продукт, який містить як вітаміни (вітамін А в даному випадку) і жирні кислоти. Природа дає нам шипшини Нафта, нафта, яка була доведена для поліпшення різних типів шкіри і проблеми.
Масло шипшини виробляється з використанням насіння знайдені в плоди шипшини з рожевого куща, що процвітає на своїй власній в дощовий рівнинах Південного Андах в Чилі. Він відомий під чилійців як “Роза Mosqueta» і дослідниками як «Роза Affinis Rubiginosa. Це масло існувало в косметичних і дерматологічних промисловості з моменту її відкриття протягом більше 25 років.
Шипшина масло творить чудеса для зняття сухої шкіри. Зазвичай використовується лікування акне, Сітківка, є похідним від вітаміну А. менш потужним, більш-рецепта рішення, ретіноли, продаються і використовуються в якості продуктів анти старіння шкіри крем.
масло шипшини і вітамін
Якщо ваш рівень вітаміну А є в межах норми, приймаючи додатковий, ймовірно, не буде мати великого впливу на вашу шкіру. Проте, якщо ці рівні знизитися ще трохи нижче норми, ви, ймовірно, побачите деякі пов’язані з шкірою ознак, у тому числі сухий, лупиться шкіри. Це тому, що вітамін А необхідний для підтримки і загоєння шкірних тканин. Без неї ви помітите різницю. Наші тіла засвоювати вітамін з їжі, яку ми їмо, фрукти і овочі містять багато. Застосування тематичного розчин вітаміну дасть кращі результати.
Медичні дослідження показали, просто дивовижні результати від використання цієї поживної речовини, що тягнуться від скорочення тонких ліній і зморшок на надання акне і псоріаз полегшення. Шипшини олія є натуральним продуктом догляду за шкірою, які були виявлені транс-ретиноєвої кислоти, її форма вітаміну А з високою біологічною доступності. Застосування масла шипшини безпосередньо на шкіру призводить змінює руйнівного впливу старіння і фотостаріння.
Тому що масло шипшини містить біодоступними транс-ретиноєвої кислоти, вона є альтернативою для торгівлі ліками відзначені Сітківка, Ренова, третиноїн (також на ринку з різними іменами), які полегшують сухий, нд недоліки і зморшкуватою шкіри, без боку ефектів препарату. Як шипшини масло також містить незамінні жирні кислоти, це масло також допомагає організму підтримувати здорову шкіру.
масло шипшини і незамінні жирні кислоти (НЖК)
Незамінні жирні кислоти відіграють важливу роль у формуванні внутрішнього бар’єру нафти нашої шкіри, а якщо не вистачає, наша шкіра може бути листкове, легко запалюються, утворюючи білий і / або чорними головами. Без правильного харчування НЖК, шкіра створює більш жорсткі форми шкірного сала або масла, що може призвести до акне і інших ускладнень шкіри.
Основний інгредієнт в масло шипшини є біологічна форма вітаміну актуальним з регенеративним та відмінні протизапальну дію. Кров зрошення, регенерації епідермісу і створення нових тканин поліпшуються в результаті цього великого біо продукт по догляду за шкірою.
Існує також доказ того, що транс-ретиноєвої кислоти насправді заважає сонячних променів. Вчені виявили, що навіть коротке перебування на сонці підвищує активність ферментів, що руйнують білки колаген і еластин, які надають структурну міцність для шкіри. Транс-ретиноєвої кислоти допомагає запобігти активацію цих ферментів.
Наукові дослідження також показали, Рубцов дію шипшини нафти і її дії на загоєння випадково, шкірних і післяопераційних рубців. Крім того, вона зменшує гіперпігментацію, зменшує шрами виступ (гіпертрофії) і послаблює волокнистих акордів. Всі ці дії в кінцевому підсумку в майже повне скорочення рубців.