волосся і перукарів

В очах Манчестер Перукар, волосся бути всіма і закінчити все. Зростання волосся є важливим питанням, особливо з чоловічим поколінням. Що ж такого поганого з випадінням волосся? І чому так багато чоловіків відчувати себе неадекватним без нього? Для того, щоб відповісти на ці питання ми повинні шукати подальші поглиблені в history.First геть все так, як волосся формується волосяні фолікули похило корінням в шкіру голови, і волосся складається з двох частин: волосяної цибулини і волосся shaft.It в колби, розташований біля основи коренів волосся, що клітини проліферують, завдяки істотним умовою кисню, поживні речовини і мінеральні солі транспортується крихітних capillaries.Gradually виштовхується нагору, ці клітини будуть завантажені з кератином, щоб сформувати Волосся shaft.What мета волосся? Звичайно, це здається очевидним? Щоб зігрітися! Як і хутра тварин і ми, люди, hair.Humans, однак, втратили більшу частину нашої щільний хутро, так що навіть якщо ми все ще отримуємо гусячого ударів, і наше волосся можуть встати дибки, Keep-тепло-в явище більше не працює .

Так що у нас був міні-урок науки тут приходить історія, випадання волосся розглядався як втрата мужності в єгипетських часів Цим можна пояснити той факт, що фараони були поховані з рясним головні убори. Це почуття почуття, здається, тривало аж до present.So що випадіння волосся? Алопеції випадання волосся, де раніше було волосся. Андрогенна алопеція є найбільш поширеною формою випадання волосся і може статися в чоловіків і жінок. Є багато причин, чому умови випадіння волосся виникає; стригучий лишай волосистої частини голови часто зустрічається у дітей, стрес може викликати випадання волосся, вік – як ми старіємо, послаблює волосся і перерв, харчування – погане харчування може послабити волосся, ліки – ліки або treatments.Probably найбільш поширеним є генетичним захворюванням андрогенна алопеція або облисіння за чоловічим типом.

Хоча втрата волосся була серйозною проблемою для дуже багатьох людей, немає ніяких ознак будь-якого медичного втручання у вигляді cure.Bearing це на увазі, багато людей пішли далі, щоб знайти способи зробити життя простіше, винаходячи перуку! Перукою, однак, також сходить до старого доброго Pharaoh.So не тільки зробив єгиптянам створити теорію втрат без волосся вони також створили ліки, або в їх випадку prevention.The єгиптяни голили волосся і замінити його з перукою для того, щоб запобігти неминуче! І, нарешті, як і в словах перукарські Манчестера “найголовніше чоловік / жінка може мати – поруч з талантом, звичайно, – це його / її перукар”.