волосся ножицями купівлі керівництва

Дивлячись на покупку професійної пару волосся ножицями? Не знаєте з чого почати? Ну, після прочитання цієї купівлі керівництва ви можете бути впевнені, що ви будете знати, який тип волосся зсуву працюватиме найкраще для Вас!

сталь

При купівлі волосся ножицями, ви зазвичай знайти шкалою Роквелла виміряної твердості сталі або він може перерахувати включення зміцнюючих елементом, що використовуються в їх стали, наприклад кобальту або вольфраму.
Типові нержавіючих сталей, використовуваних у волосся ножицями в діапазоні від приблизно (Rockwell Шкала вимірювань) RC 48 до 62 Rc. Висока точність якість ножиці зазвичай знаходиться в діапазоні від 54 до Rc Rc 62. Волосся ножиці Rc м’якше, ніж 53, як правило, більш низької якості. Як правило, важче стали більш стійкі до зношування і в свою чергу, проведуть свої краї набагато довшим. Тим не менш, важко сталей часто може бути більш крихкими і, як правило, чіп і Нік уздовж краю набагато легше, якщо впав або недбалої.

Чим м’якше стали більш гнучкими лопатями дає міцність, яка чинить опір сколів і зменшення поперечного перерізу. Чим м’якше стали також мають потенціал, щоб бути заточені на гострий край, що хоча гострий край не може тривати так довго, як менш гостре лезо на дуже жорсткі леза.

типи волосся ножицями

Ножиці – ножиці для різання або ножиці волосся прямими краями вашого ріжучого інструменту волосся.

Витончення ножиці – філіровочние ножиці використовувати для розведення і змішати волосся без зміни зачіски. Вони видаляють 50% об’ємних від волосся. Витончення ножиці мають на прямий ріжучої кромкою і той, який має гребінь, як зовнішній вигляд називають зуби.

Texturizing ножиці-ножиці текстурирования використовуються, щоб додати стиль і текстуру їх і видалити 20% об’ємних від волосся.

Лівша ножиці – лівша ножиці виготовлені для лівшів стилістів.
Лівша Сумісність – лівша сумісні означає волос зсуву як правою, так і лівою рукою сумісні, як правило, клацаючи ручкою.

краю

Край опуклий – опуклою кромки використовується для вологих волосся, а також слайд різання. Край опуклий, як правило, загострений з 40-50 градусів. Край зсуву заточена до такої міри, що навряд чи можна розглядати край зсуву. Саме тому, що на ці різкості, що ви можете робити такі речі, як слайд різання. Зсуву з опуклим краєм також скорочує волосся з мінімальними зусиллями.

Semi-край опуклий схожий на край опуклий, підлозі край опуклий заточений на 40-45 градусів.

Скошений край-скошений край, як правило, загострені на 30-35 градусів, і найкраще для різання сухих або жирного волосся.

Користувальницькі Edge-опуклий край загострений на 45-50 градусів, а потім напів-опуклими при ступені незначно знижений то опукла кутом.

Ручки

Even/Classic- класичний або навіть волосся зрушення те, що відомо як великий палець вгору різання.

Offset – зміщення ручки, коли палець отвори зміщені від леза, роблячи захоплення простіше і зручніше. Також відомий як великий палець вниз різання.

Полу офсетного підлозі зміщення великого пальця, коли отвори розташовані між парними і зміщення ручкою місцях.

Crane/Butterfly- ручкою крана коли ручка знаходиться нижче, ніж зсув ручкою. Ручка крана хороший для тих, хто завжди відрізати палець вниз.

Swivel/Twister- це коли пальцем отвір насправді обертається на 360 градусів дозволяє скоротити великий палець вгору або великий палець вниз.

Особливості

Увігнуті леза – середні області кожної лопатки подрібнюють злегка залишаючи тільки верхню і нижню кромки лез стикалися. Це допомагає зробити ножиці відчувати себе гладкою, а також продовжити термін служби леза.

Ковані – ковані зсуву зроблений з одного цільного шматка металу. Як тільки ковані ножиці потім рукою закінчив, поки вони не точні. Кування є кращим способом, щоб зробити сильним і ковані леза ножиць проведуть свої краї набагато довше, ніж ножиці зроблені будь-яким іншим способом.

Кріогенна Лікування кріогенної обробки означає, що зрушення доводять до температури від-300f, який приносить стали молекул ближче один до одного в результаті сильного металу.

виборі розміру зсуву

При виборі розміру зсуву, в деякій мірі це залежить від типу різання, що ви робите, а також від розміру вашої руки.
Щоб знайти свій ідеальний розмір зсуву, помістіть ножицями на долоні пальцем отвір торкаючись основи великого пальця, кінчик леза повинні бути в останньому розділі середнім пальцем.

Довжина ножиць вимірюється від самого кінчика леза до кінця найдовшого пальця отвір. Він не включає пальця іншим.

вирівнювання

Лопаті на вашому ножиці повинні бути вигнуті правильно, щоб стригти волосся. Щоб перевірити правильність вирівнювання утримуйте ножиці і повільно відкривати і закривати їх. Якщо ножі руб це може означати, ножиці з вирівнювання. Пара волосся ножицями, які вирівняні буде відкривати і закривати плавно.