випрямлення волосся легко використанні KQC X-тепло турмалін керамічна плоский праска

KQC X-Тепло Турмалін Керамічна Flat Iron є професійним заліза стиль оснащені керамічними і турмалін технології. Цей дивовижний інструмент може бути використаний для різних цілей, від правки і клацаючи до керлінг і приборкання бунтівних волосся. Нехай це буде для будь-яких цілей, для укладання волосся, KQC X-Тепло Турмалін Керамічна Flat Iron гарантує довгострокових результатів.

Однією з головних особливостей цього обладнання є те, що вона поставляється з ультра потужні корейські Керамічні обігрівачі, забезпечуючи точну і стабільну температуру. Інший основною особливістю продукту є те, що, оскільки він приймає Турмалін / Керамічна технологія, вона дозволяє рівномірний розподіл тепла по всій поверхні, тим самим зберігши ефективний тепло і усунення пошкодження гарячих точках. Крім того, як керамічний звільняє природним джерелом негативних іонів і далекого інфрачервоного тепла, він забезпечує такі переваги, як зберегти більше вологи всередині волосся, усунення завивають і закриття кутикули для створення гладкої, а також блискуче волосся, і викликаючи менше збитку кутикулу волосся під час укладання волосся.

Крім того, однією з ключових особливостей продукту є його прийняття Дальні інфрачервоні промені, які є електромагнітні хвилі енергії. Навіть якщо ці промені невидимі для неозброєного ока, вони здатні проникати глибоко в тіло людини, особливо волосся. Ця функція допомагає висушити волосся зсередини. Головна вигода цього є те, що завдяки цьому більше вологи може залишатися в стержні волоса, в результаті чого менше шкоди волоссю.

KQC X-Тепло Турмалін Керамічна Flat Iron досягає максимальної температури менш ніж за 30 секунд і його ультра потужні корейських керамічних нагрівачів забезпечують точну і стабільну температуру. Іншими важливими особливостями є турмалін керамічними пластинами і багатошарові керамічні нагрівальні елементи, X-теплогенеруюча негативні іони, різні налаштування тепла від 140 ° до 410 ° F, ергономічний дизайн, який дозволяє для випрямлення волосся, гортати або кучеряве волосся, професійний обертання на 360 ° шнур щоб запобігти сплутування, а змінного струму 110 В 60 Гц. Перш за все, цей чудовий продукт підходить для всіх типів волосся.