без зволожуючого засмічення пор – відкрийте для себе гіршим інгредієнт вашій шкірі не потрібні

Чи є ваше без зволожуючого засмічення пор дає вам прориви? Перевірте інформацію на етикетці дуже добре, якщо він містить мінеральне масло просто знаю, що ви стали жертвою однієї з тих вивертів реклами. Це дуже неприємно знати, що деякі виробники стверджують, що їх продукція не закупорює пори, а поки ці продукти містять мінеральне масло.

Правда в тому, що будь-який продукт, який містить мінеральні масла і досі стверджує, що без засмічення пір робить помилкове твердження, тому що мінеральне масло закупорює шкіру шляхом нанесення його. Це синтетичне масло і не сумісна з природним шкірного жиру в організмі людини.

Існують різні види нафтопродуктів, так що будьте стежити за імена, такі як рідкий парафін, парафін або вазелін. Більшість виробників по догляду за шкірою додати мінерального масла зволожуючі тому що вони дешеві, але це не добре для вашої шкіри, тому що вона не дає шкірі дихати, і викликає прориви (акне).

Номери хороші зволожуючого засмічення пор не повинна містити будь-який тип мінерального масла, а, скоріше вона повинна містити ефірні масла зволожуючі і пом’якшувальні засоби для зволоження і зробити вашу шкіру здоровою. Деякі з таких основних інгредієнтів:

Природного вітаміну Е, який є відомим і ефективним антиоксидантом і зволожувач, воно забезпечує захист від сонячних опіків і старіння шкіри. Це також допомагає зменшити ефекти шкірних захворювань, таких як psoriass і еритема, і може допомогти запобігти рак шкіри.

Ще один є масло з виноградних кісточок, яка створює невидиму плівку на шкірі, щоб зберегти вологу. Він містить лінолеву кислоту та інші ефірні масла, воно є ефективним у зниженні розтяжок і ремонт шкіри навколо очей.

Масло жожоба це ще один не засмічення пори зволожуючу олію, яка має подвійний зволожуючий ефект. Він утворює нежирний шар, який запобігає шкіру від втрати води, в той же час він поглинається в клітини дуже швидко, щоб пом’якшити шкіру. Він зволожує шкіру, робить її виглядати і відчувати себе, як оксамит. Нафта, як відомо, схожий на людський шкірного сала, так прийнято організмом без будь-яких ризику, реакції або прориву. Це допомагає баланс шкіри шкірне сало, змочивши сухої шкіри і скорочення видобутку нафти в масляних один.

Olivem 800 це спеціальний емульгатор, який є похідним від оливкової олії. Дослідження показали, що з усіх натуральних олій, оливкова олія є той, який має найбільш тісний сумісність з нашим тілом, отже, він є дуже корисним для здоров’я шкіри. Olivem 800 містить унікальний вид ліпідів оливкової олії, який має більш високу пом’якшувальну дію на шкіру.

Найефективніших неурядових зволожуючого засмічення пор не містить мінеральні масла, так що якщо ви були як я, ви б уникнути будь-який крем / лосьйон, який містить будь-яку форму цю «сміттєву» називають мінеральним маслом. Якщо ви хочете дізнатися більше про продукти, що містять вище необхідні пом’якшують і масла, які буде гідрат шкіру і в той же час дозволить їй дихати, відвідайте мій сайт.